Home > Size 1 (0-1) > Page 7
Showing 121–140 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Tiandy 2MP Bullet Camera – TC-C32QN (Metal Body, Fixed Lens, IP67)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,950.00
Cadyce VGA to HDMI® Adapter with audio – CA-VHDMI
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,990.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 10 × 3 cm |
| Resolution | 1920X1200 and 1080p @60Hz (Full HD) |
| Certifications | FCC, CE |
| Compatibility | Windows and Mac Compatible |
| Brand | Cadyce |
Cadyce USB CTM to 3.1 to Gigabit Ethernet Adapter – CA-C3GE
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,990.00
| Weight | .100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 3 cm |
| I/O Ports | RJ-45 – Gigabit Ethernet Connector USB Type C LED Indicators – Green and Yellow |
| Power Mode | USB Bus Power, 5V |
| Housing | Metal |
| Data Transfer Rate | Ethernet: 10Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps (Half/Full Duplex) Gigabit: 1000Mbps (Full Duplex) |
| Compatibility | Windows & Mac OS |
| Brand | Cadyce |
GoPro Magnetic Swivel Clip for Select HERO and MAX Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
Manfrotto Advanced A1 for CSC Camera Shoulder Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,000.00
GoPro HERO9 Black Camera Lens Replacement Cover
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
Tilta 2 X 15mm Aluminum Rod 200mm (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Joby Action Clamp with GorillaPod Arm
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,100.00
| Weight | 0.123 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Joby |
Vanguard DR 8X21 Binocular
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,100.00
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Colour | Silver |
| Fogproof | No |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Vanguard |
TrueView 2+2MP Wifi Smart Linkage, Dual Monitoring, Active Defence Siren and light, Motion Tracking, Inbuilt Mic, Dual Lens Pan/Tilt Camera T18184-A
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹2,150.00
| Weight | 0.325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 8.05 × 7.7 cm |
| Image Sensor | 1/2.9″ CMOS Sensor |
| Resolution | 2MP + 2MP (1920 x 2160) |
| Video Compression Standard | H.264/H.265/H.265+ |
| Lens | Bullet : 4mm Fixed + Pan-Tilt Dome : 4mm Fixed |
| IR LEDs and IR Distance | Bullet : 4mm Fixed + Pan-Tilt Dome : 4mm Fixed IR Distance : 10mtr |
| White LED | Pan-Tilt Robot : 4 Pcs White LED Distance : 10 Meters |
DigiTek Flashbot Starter Kit DFB-002
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Digitek |
Cadyce USB-Câ„¢ to 3 Port USB 3.0 Hub with Gigabit Ethernet Adapter CA-C3HE
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,190.00
| Weight | .3182 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.398 × 2.286 × 20.82 cm |
| Input ports | USB 3.1 USB-Câ„¢ Male x1, RJ45 x1 |
| Output ports | USB 3.0 Female x3 |
| Power Source | USB bus power |
| Compatibility | Windows & Mac Compatible |
| Brand | Cadyce |
Moza SCSC-C1 Canon Shutter Control Cable for Slypod
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
Moza SCSC-C2 Canon Shutter Control Cable for Slypod
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
Moza Sony Shutter Control Cable for Slypod
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
Moza Nikon Shutter Control Cable 1 for Slypod
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
Moza Nikon Shutter Control Cable 2 for Slypod
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 9 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
Vanguard DR 10X25 Binocular
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,200.00
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Colour | Silver |
| Fogproof | No |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Vanguard |
Vanguard Vesta Aspire 15z Camera Shoulder Bag
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,200.00
Grey
Navy Blue
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 21 cm |
| Capacity (ltr) | Unknown |
| Can Accommodate | 1 DSLR/mirrorless camera, a lens & few accessories |
| Exterior Material | Synthetic, Cotton |
| Inside Bag Dimensions | Unknown |
| Interior Material | 150D Polyester |
| Closure Type | Zip |
| Notebook capacity | 7″ |
| Tripod Storage | Not Available |
| Colour | Grey, Navy Blue |
| Warranty | 2 Years Manufacturer, Limited Lifetime Warranty |
| Brand | Vanguard |