Home > Size 1 (0-1) > Page 7
Showing 121–140 of 1588 resultsSorted by popularity
Godox Circular Collapsible 5-In-1 Reflector 60cm
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹700.00
Peak Design Capture Camera Clip V3 (Silver)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹6,210.00
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 12.5 × 3.6 cm |
| Camera Strap Mounting | Thumbscrews, Hex-head clamping bolts |
| Colour | Silver |
| Brand | Peak Design |
Peak Design Camera Strap Slide Lite SLL-AS-3 (Ash)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹5,290.00
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 8.5 × 4.7 cm |
| Warranty | Lifetime Manufacturer |
| Colour | Ash |
| Brand | Peak Design |
Kodak XD Series 2 Layered UV Filter 77mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹680.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand | Kodak |
Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio (Activation Card) – Professional Video Editing Software
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹31,990.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 18 × 15 cm |
| Brand | BlackMagicDesign |
| Manufacturer | Blackmagic Design Australia |
| Importer | Routecorp India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia |
Tiandy 2MP Bullet Camera – TC-C32QN (Metal Body, Fixed Lens, IP67)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,950.00
Hikvision 4 MP 3 Line Series IP Bullet Ultra Series Camera DS-2CD3041G2E-I
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,290.00
| Weight | 0.481 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.6 × 12.1 × 11.8 cm |
| Image Sensor | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2560 × 1440 |
| Min. Illumination | Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Angle Adjustment | Pan: 0° to 360°, tilt: 0° to 90°, rotate: 0° to 360° |
| Lens | Lens Type Fixed focal lens, 2.8 and 4 mm optional Focal Length & FOV 2.8 mm, horizontal FOV 99.5°, vertical FOV 55.5°, diagonal FOV 116.1° 4 mm, horizontal FOV 76.8°, vertical FOV 41.5°, diagonal FOV 90.8° Lens Mount M12 Iris Type Fixed Aperture F2.0 |
Realtime 4MP Solar 4G 360 degree PTZ Two way audio with 18500mAh battery easy installation Camera C9 Eco
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹6,400.00
ESSL MB160 Face Multi Biometric Time & Attendance with Access Control System
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹10,900.00
| Storage Capacity | Face Capacity : 1500 Fingerprint Capacity : 2000 ID card Capacity : 2000 Transaction Capacity : 100000 |
|---|---|
| Visual | Display : 2.8-inch TFT Screen |
| COMMUNICATION | Communication : TCP/IP, USB-Host Push Data : Yes |
| STANDARD FUNCTIONS | SMS, DLST, Scheduled-bell, Self-Service Query, Automatic Status Switch, T9 Input, Photo ID, Camera, Multi-verifcation Interface for Access Control 3rd Party Electric Lock, Door Sensor, Exit Button, Alarm |
| OPTIONAL FUNCTION | ID , Work Code, RS232 Printer |
| POWER & ENVIRONMENT | Battery : (Optional) Power Supply : DC 12V — 1.5A Verification Speed : ≤0.5 Sec Operating Temperature : 0OC – 45oC Dimension (in mm) : (L)167.5 x (W)148.8 x (H)32.2 |
ESSL MB20 Multi-Biometric Time & Attendance with Access Control System
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹8,650.00
| Storage Capacity | User Capacity : 1000 Fingerprint Capacity : 2000 Face Capacity : 500 Transaction Capacity : 50000 |
|---|---|
| VISUAL & AUDIO | Display : 2.8″ Color LCD Sound : Stereo Speaker |
| COMMUNICATION | Communication : TCP/IP, USB-Host Push Data : Yes (≤1 Sec) |
| STANDARD FUNCTIONS | Automatic Status Switch, Self-Service Query, DST, T9 Input, 9Digit User ID,Scheduled Bell, Photo ID, Lock, Sensor, Exit Button |
| POWER & ENVIRONMENT | Power Supply : DC 5V — 0.8A Operating Temperature : 0°C – 45°C Operating Humidity : 20% – 80% Dimension (in mm) : (L)161.93 x (W)152.82 x (H)30.59 |
| FEATURES | Fingerprint, face, RFID and password 4 type verification mode High-speed identification less than 1 second TCP/IP Port for Internet connection Access Port available to control one lock and exit button Optional 5V 1900mAH UPS, standby up to 3 hours |
TP Link AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System covers up to 5500 square feet Deco M5(3-pack)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹14,690.00
| Weight | .200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.7 × 24.1 × 10.5 cm |
| POWER and HARDWARE FEATURES | Power : AC adapter input : 100-240V ~ 50/60Hz 0.4A AC adapter output : 12V ⎓ 1.2A HARDWARE FEATURES : Processor : Quad-core CPU Interface : 2 LAN/WAN Gigabit Ethernet Ports Button : 1 Reset button on the underside External Power Supply : 12 V/1.2 A Dimensions : Φ4.7 in. x 1.5 in. (Φ120 mm x 38 mm) Antenna : 4 internal antennas per Deco unit Bluetooth version : 4.2 and above |
| WIRELESS FEATURES | Wireless Standards : IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz Frequency : 2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate : 400 Mbps on 2.4 GHz 867 Mbps on 5 GHz Transmit Power : FCC: <30 dBm CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) Wireless Security : WPA-PSK/WPA2-PSK Advanced Functions : ● Router/ Access Point Mode ● Optional Ethernet Backhaul ● TP-Link Mesh Technology: MU-MIMO Auto Path Selection Self-Healing AP Steering Band Steering Beamforming |
| SOFTWARE FEATURES | Quality of Service : WMM IPv6 : Support WAN Type : Dynamic IP/Static IP/PPPoE Management : Local Management, Remote Management DHCP : Server, Client Port Forwarding : Support Access Control : Blacklist Firewall Security : SPI Firewall Protocols Supports : IPv4 and IPv6 Advanced Features : Homecare: Antivirus Parental Controls Quality of Service Advanced Functions : Speedtest Monthly Usage Reports Auto FW Update Expand for more deco Guest Network : 2.4 GHz guest network * 1 5 GHz guest network * 1 Beamforming : Support APP : Easy setup by Deco App |
| Warranty | 3 Years Manufacturer |
| Brand | TP Link |
| Country Of Origin | China |
TP Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router Archer MR200 V5.2
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,990.00
| Weight | .270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.4 × 12.45 × 3.35 cm |
| HARDWARE FEATURES | Interface : 3× 10/100Mbps LAN Ports, 1× 10/100Mbps LAN/WAN Port, 1× Nano SIM Card Slot Button : WPS/RESET Button, Wi-Fi ON/OFF Button External Power Supply : 12V/1A Dimensions ( W x D x H ) : 6.85 × 4.9 × 1.32 in (174 × 124.5 × 33.5 mm) Antenna : 2 Detachable External 4G LTE Antennas |
| WIRELESS FEATURES | Wireless Standards : IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz Frequency : 2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate : 300 Mbps at 2.4 GHz, 433 Mbps at 5 GHz Reception Sensitivity : 5 GHz: 11a 54M: -78 dBm 11ac VHT20 MCS0: -92 dBm 11ac VHT20 MCS8: -72 dBm 11ac VHT40 MCS0: -90 dBm 11ac VHT40 MCS9: -67 dBm 11ac VHT80 MCS0: -87 dBm 11ac VHT80 MCS9: -64 dBm 2.4 GHz: 11g 54M: -74 dBm 11n HT20 MCS0: -91 dBm 11n HT20 MCS7: -72 dBm 11n HT40 MCS0: -88 dBm 11n HT40 MCS7: -69 dBm Transmit Power : < 20 dBm (2.4 GHz), < 23 dBm (5 GHz) Wireless Functions : Enable/Disable Wireless Radio, Wireless Schedule, WMM, Wireless Statistics WAN Failover Yes Wireless Security : 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryptions Network Type : 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 MHz) TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz)* 3G: DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 MHz) *The B41 frequency of this product supports 2555-2655MHz |
| SOFTWARE FEATURES | Quality of Service : Prioritizes network traffic by device or application Operating Modes : 3G/4G Router, Wireless Router WAN Type : Dynamic IP/Static IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access) Management : Access Control, Local Management, Remote Management, reboot schedule DHCP : Server, DHCP Client List, Address Reservation Port Forwarding : Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ Dynamic DNS : DynDns, NO-IP, TP-Link DDNS Access Control : – Firewall Security : DoS, SPI Firewall, IP and MAC Address Binding Protocols : Supports IPv4 and IPv6 Guest Network : 2.4GHz guest network x 1, 5GHz guest network x 1 VPN Server :PPTP VPN, OpenVPN |
| Warranty | 3 Years Manufacturer |
| Brand | TP Link |
| Country Of Origin | China |
Hikvision 8 Channel NVR DS-7108NI-Q1/M
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,990.00
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 22.5 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 8-ch Up to 4 MP resolution |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 60 Mbps ,60 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
VSGO DKL-20 Camera Lens & Sensor Cleaning Kit (20 in 1)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Godox Oval Collapsible 5-In-1 Reflector 60X90cm RTF-06
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,150.00
GoPro Super Suit Dive Housing
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,900.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
GoPro Jaws: Flex Clamp
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,650.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |