Home > Size 1 (0-1) > Page 79
Showing 1561–1580 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Garmin Fenix 6S Carbon Gray DLC with Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6S Rose Gold DLC with Powder Gray Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
CP Plus 45X 4 MP PTZ Camera – CP-UNP-F4541L30-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹72,356.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2560 (H) × 1440 (V) @25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 300 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K632R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹72,356.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Garmin Fenix 6 Pro Solar Black DLC with Slate Gray Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6 Titanium DLC with Ember Orange Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6X Carbon Gray DLC with Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6 Black DLC with Heathered Red Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6S Rose Gold DLC with Heathered Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6 Pro Solar Minaral Blue DLC with White Stone Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Kodak M17 SDI 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹83,000.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Garmin Fenix 6X Pro Solar Titanium Carbon Gray DLC with Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 6X Black DLC with Chestnut Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
CP Plus 64 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K664R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹104,700.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 64 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Garmin Fenix 6X Pro Solar Titanium Carbon Gray DLC with Titanium Bracelet Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
CP Plus 45X 2 MP PTZ Camera – CP-UNP-H4521L50-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹111,169.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 1920 (H) × 1080 (V)@ 25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 500 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 45X 5 MP PTZ Camera – CP-UNP-F4551L30-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹111,169.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2560 (H) x 1940 (V)@ 25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 300 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 128 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K6128R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹130,575.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 128 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |