Home > Size 1 (0-1) > Page 77
Showing 1521–1540 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Garmin Fenix 5S-Black Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Fenix 5 Black Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove Luxe Rose Gold Mesh Bracelet Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove Luxe Silver Mesh Bracelet Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
CP Plus 16 CH 8 SATA NVR – CP-UNR-4K516R8-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹37,425.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Garmin Fenix 5S Plus Smartwatch Rose White
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu 2s Rose Gold Bezel With White Strap Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹37,990.00
Garmin Venu 2s Light Gold Bezel With Light Sand Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹37,990.00
SAMSUNG External Portable SSD T9 USB 3.2 Gen 2×2 4TB MU-PG4T0B/WW
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹38,490.00
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.0 × 1.4 cm |
| General Feature | Capacity : 4TB (*1 GB=1,000,000,000 bytes, 1 TB=1,000,000,000,000 bytes) Sequential Read : Up to 2,000 MB/s Sequential Write: Up to 2,000 MB/s Durability: Up to 3-meter drop resistant Management SW : Samsung Magician Software Compatible Devices : PCs, Laptops, Android smart phones and tablets, Game consoles, Smart TVs, Cameras Operating Temperature : 0°C to 60°C Non-Operating Temperature : -40°C to 85°C Interface : USB 3.2 Gen 2×2 (20Gbps) Dimension (Pack: WxHxD) : 88 x 60 x14 mm Weight : 122 grams Transfer Speed : Sequential read up to 2,000 MB/s, sequential write up to 2,000 MB/s UASP Mode : Supported Encryption : AES 256-bit hardware encryption OS Compatibility : Windows®, macOS®, Androidâ„¢ Certification : CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS RoHS Compliance : RoHS 2 Warranty : Five (5) year limited warranty |
| Brand | Samsung |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Imported by | Samsung India Electronics Pvt. Ltd. having its Registered Office at: 6th Floor, DLF Centre, Sansad Marg, New Delhi-110001 |
| Country Of Origin | Republic of Korea, China, Thailand |
GoPro HERO9 Black Bundle with Spare Battery and Remote (CHDRB-902-RW)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹39,500.00
Garmin Forerunner 935 Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
CP Plus 32 CH 8 SATA NVR – CP-UNR-4K532R8-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,013.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 4 CH MNVR – CP-UNR-404T1-AI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,013.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 4 Channel |
| GPS, 4G, | GPS, Wi-Fi and 3G/4G |
| HDD/SD CARD (support) | 1 HDD and 1 SD card |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Rode Stereo VideoMic X Broadcast-grade stereo on-camera microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,280.00
Rode RØDELink Newsshooter Kit Digital Wireless System for News Reporting
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹41,350.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 1 year with free extension to 2 years following registration |
| Brand | Rode |