Home > Size 1 (0-1) > Page 76
Showing 1501–1520 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Wacom One Creative Pen Display 13.3″
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
TP Link Tapo RV30 Plus LiDAR Navigation Robot Vacuum & Mop + Smart Auto-Empty Dock
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹31,990.00
| Dimensions | 34.1 × 19.4 × 38.13 cm |
|---|---|
| Battery | Battery Capacity 5000 mAh Recharge & Resume Yes |
| Mapping & Navigation Features | Mapping/Path Planning LiDAR + Gyroscope High-Precision Map Yes Obstacle Avoidance LiDAR Barrier-Cross Height 20 mm/0.79 in Anti-Drop Protection Yes |
| Dock Features | Auto Dust Collection Yes Suction Power of Auto-Empty Dock 27000Pa Dust Bag Capacity 4L |
| Vacuuming Features | Max Suction Power 4200Pa Suction Level Adjustment 4 levels Dustbin Capacity 350 ml Dustbin Detection Yes HEPA Filter Yes Noise 55 dB (Quiet Mode) 60 dB (Default/Standard) Carpet Boost Yes |
| Mopping Features | Wet Mopping Yes Mopping Type Electric Water Flow Control Water Level Adjustment 3 levels Water Tank Capacity 300 ml |
| App Features | Real-Time Tracking Yes Multi-Floor Mapping Yes Scheduled Cleaning Yes Virtual Walls Yes No-Go Zones Yes Zone Cleaning Yes |
Samyang AF 35mm f/1.4 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.645 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.2 × 13.5 × 13 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Gopro Hero 7 Black Essential Kit Bundle
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹32,100.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Brand | GoPro |
Canon RAYO i5 Data Projetor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹32,500.00
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | Canon |
Canon RAYO R4 Portable Projector
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹32,500.00
| Weight | 0.169 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.1 × 12.4 × 2 cm |
| Brand | Canon |
CP Plus ONLINE Body Worn Camera (CP-EBC-1073-K)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹32,897.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 52MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage, Wi-Fi, GPS, 4G, Online |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Garmin Vivomove Luxe With Gold DLC & Black Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove Luxe With Gold DLC & White Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove Luxe With Rose Gold DLC & Light Sand Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove Luxe With Silver DLC & Navy Blue Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
ProFocus RollMaster Mark-1000 4K 1000ft wireless video transmitter
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹33,250.00
| Weight | 0.241 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Video format | 4k(3840*2 160)30fps, 1080P, 720P 60HZ |
| Frequency | 5.18-5.7GHZ |
| Interface | Transmitter:HDMI input/loop out Receiver:HDMI output, antenna port*2 DC 7V-16V power port, F550 Battery series power port |
| HDMI standard | HDMI 1.4 |
| Ethernet interface | RJ45 |
| Channel | 15 5G channels |
CP Plus 32 CH 4 SATA NVR – CP-UNR-4K5324-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹33,544.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 4 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Garmin Instinct Solar Flame Red Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Instinct Solar Orchid Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Instinct Solar Sunburst Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Instinct Solar Tidal Blue Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Instinct Solar Black Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
SAMSUNG 870 Evo 4TB SATA Laptop, Desktop Internal SSD MZ-77E4T0BW
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹34,490.00
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6.98 × 0.68 cm |
| Specifications | Application : Client PCs Interface : SATA 6 GB/s Interface, compatible with SATA 3 GB/s & SATA 1.5 GB/s interface Dimension (WxHxD) : 100 X 69.85 X 6.8 (mm) Weight : Apporx. 48.0g Weight Performance : Up to 560 MB/s Sequential Read * Performance may vary based on system hardware & configuration Sequential Write : Up to 530 MB/s Sequential Write * Performance may vary based on system |
| General Feature | Application : Client PCs Capacity : 4,000 GB (1 GB=1 Billion byte by IDEMA) * Actual usable capacity may be less (due to formatting, partitioning, operating system, applications or otherwise) Form Factor : 6.35cm (2.5″) Interface : SATA 6 GB/s Interface, compatible with SATA 3 GB/s & SATA 1.5 GB/s interface Dimension (WxHxD) : 100 X 69.85 X 6.8 (mm) Weight : Apporx. 48.0g Weight Storage Memory : Samsung V-NAND 3bit MLC Controller : Samsung MKX Controller Cache Memory : Samsung 4 GB Low Power DDR4 SDRAM |
| Special Feature | TRIM Support : TRIM Supported S.M.A.R.T Support : S.M.A.R.T Supported GC (Garbage Collection) : Auto Garbage Collection Algorithm Encryption Support : AES 256-bit Encryption (Class 0),TCG/Opal, IEEE1667 (Encrypted drive) WWN Support : World Wide Name supported Device Sleep Mode Support : Yes |
| Performance | Sequential Read : Up to 560 MB/s Sequential Read * Performance may vary based on system hardware & configuration Sequential Write : Up to 530 MB/s Sequential Write * Performance may vary based on system hardware & configuration ** Measured with Intelligent TurboWrite technology being activated Random Read (4KB, QD32) : Up to 98,000 IOPS Random Read * Performance may vary based on system hardware & configuration ** Measured with Intelligent TurboWrite technology being activated Random Write (4KB, QD32) : Up to 88,000 IOPS Random Write * Performance may vary based on system hardware & configuration ** Measured with Intelligent TurboWrite technology being activated Random Read (4KB, QD1) : Up to 13,000 IOPS Random Read * Performance may vary based on system hardware & configuration ** Measured with Intelligent TurboWrite technology being activated Random Write (4KB, QD1) : Up to 36,000 IOPS Random Write * Performance may vary based on system hardware & configuration ** Measured with Intelligent TurboWrite technology being activated |
| Environment | Average Power Consumption (system level) : Average: 2.5 W *Maximum: 5 W (Burst mode)* Actual power consumption may vary depending on system hardware & configuration Power consumption (Idle) : Max. 35 mW * Actual power consumption may vary depending on system hardware & configuration Allowable Voltage : 5V ± 5% Allowable voltage Reliability (MTBF) : 1.5 Million Hours Reliability (MTBF) Operating Temperature : 0 – 70 ℃ Operating Temperature Shock : 1,500 G & 0.5 ms (Half sine) |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |