Home > Size 1 (0-1) > Page 74
Showing 1461–1480 of 1588 resultsSorted by price: low to high
CP Plus 4 MP VF BULLET Camera CP-UNC-TE41ZL6C-VMDS-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,253.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 4 MP VF BULLET |
| Max. Resolution | (2688 × 1520) @25/30 fps |
| Lens | 2.7mm~13.5mm Motorized lens |
| Infra Red | IR Range of 60 Mtrs. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
CP Plus 4 MP VF DOME Camera CP-UNC-VE41ZL5C-VMDS-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,253.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 4 MP VF DOME |
| Max. Resolution | (2688 × 1520)@25/30 fps |
| Lens | 2.7mm~13.5mm Motorized Lens |
| Infra Red | IR Range of 50 Mtrs |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
CP Plus 16 CH 2 SATA PoE NVR – CP-UNR-4K4162-P16V4
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,253.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 160/160/80 Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 4 CH MDVR WITH 4G+HDD SUPPORT – CP-UVR-0401F1-PGI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,253.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 4 Channel |
| GPS, 4G, | GPS and 3G/4G |
| HDD/SD CARD (support) | 1 HDD and 1 SD card |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Garmin Instinct – Tactical Edition Tan DLC with Coyote Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Instinct – Tactical Edition Camouflage Tan DLC with Coyote Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
SAMSUNG 980 PRO PCle 4.0 NVMe M.2 SSD 2 TB MZ-V8P2T0BW
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,990.00
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.015 × 2.215 × 0.238 cm |
| General Feature | Application Client PCs Capacity 2000GB (1GB=1 Billion byte by IDEMA) * Actual usable capacity may be less (due to formatting, partitioning, operating system, applications or otherwise) Form Factor M.2 (2280) Interface PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 1.3c Dimension (Pack: WxHxD) 80.15 x 22.15 x 2.38 (mm) Weight Max 9.0 g Weight Storage Memory Samsung V-NAND 3-bit MLC Controller Samsung in-house controller Cache Memory Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM |
| Special Feature | TRIM Support Supported S.M.A.R.T Support Supported GC (Garbage Collection) Auto Garbage Collection Algorithm Encryption Support AES 256-bit Encryption (Class 0)TCG/Opal IEEE1667 (Encrypted drive) WWN Support Not supported Device Sleep Mode Support Yes |
| Performance | Sequential Read Up to 6,400 MB/s * Performance may vary based on system hardware & configuration Sequential Write Up to 2,700 MB/s * Performance may vary based on system hardware & configuration Random Read (4KB, QD32) Up to 500,000 IOPS * Performance may vary based on system hardware & configuration Random Write (4KB, QD32) Up to 600,000 IOPS * Performance may vary based on system hardware & configuration Random Read (4KB, QD1) Up to 22,000 IOPS * Performance may vary based on system hardware & configuration Random Write (4KB, QD1) Up to 60,000 IOPS * Performance may vary based on system hardware & configuration |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Imported by | Samsung India Electronics Pvt. Ltd. having its Registered Office at: 6th Floor, DLF Centre, Sansad Marg, New Delhi-110001 |
CP Plus 8 MP VF DOME Camera CP-UNC-VE81ZL5C-VMD-LQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹22,547.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 8 MP VF DOME |
| Max. Resolution | (3840× 2160)@25/30 fps |
| Lens | 2.7mm-13.5mm Motorized Lens |
| Infra Red | IR Range of 50 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
CP Plus 8MP VF BULLET Camera CP-UNC-TE81ZL6C-VMDS-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹22,547.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 8MP VF BULLET |
| Max. Resolution | (3840× 2160)@25/30fps |
| Lens | 2.7mm-13.5mm Motorized Lens |
| Infra Red | IR Range of 60 Mtrs |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
Rode PODMIC USB – WHITE
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | White |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Garmin Lily Classic Edition With Cream Gold DLC & Black Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Lily Classic Edition With Dark Bronze DLC & Paloma Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Lily Classic Edition With Light Gold DLC & White Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu Sq Music Edition Slate DLC with Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu Sq Music Edition Rose Gold DLC with Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu Sq Music Edition Rose Gold DLC with White Sand Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu Sq Music Edition Slate DLC with Moss Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu Sq Music Edition Light Gold DLC with Navy Blue Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Venu Sq Music Edition Slate DLC with White Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock