Home > Size 1 (0-1) > Page 71
Showing 1401–1420 of 1588 resultsSorted by latest
Corsair ML120 PRO 120mm PWM Premium Magnetic Levitation Fan
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,500.00
Honeywell CCTV Camera HIB2PI Performance Lite IP IR Camera 2MP Bullet Night Vision
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,500.00
Honeywell CCTV Camera HIE2PI Performance Lite IP IR Camera 2MP Dome Night Vision
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,200.00
Honeywell Performance AHD 8ch DVR 1080 Full HD HA-DVR-2108-L
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,950.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23.6 × 4.8 cm |
| Analog Camera Input | 8 Channel, BNC |
| AHD Camera | 1080P@25/30, 720P@25/30fps |
| Audio In/Out | 1/1, RCA |
| Video Compression | H.265 / H.264 |
| Resolution | 1080N, 720P, 960H, D1, CIF |
| Record Rate | Main Stream: 1st channel 1080N/720P(1~25/30fps), Other Channels 1080N/720P(1~15fps); 960H/D1/CIF (1~25/30fps) Sub Stream: CIF (1~7fps) |
Honeywell CCTV Camera AHD 2MP Full HD Fixed Lense Dome Night Vision 1080P HADC-2005PI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,640.00
Honeywell CCTV Camera AHD 2MP Full HD Fixed Lense Bullet Night Vision 1080P HABC-2005PI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,690.00
Boya BY-WM4 Pro-K1 Digital Wireless Microphone For Camera & Smartphone
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,500.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Boya |
Boya BY-M1DM Dual Omni-directional Lavalier Mic
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Wacom One Creative Pen Display 13.3″
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Kamron KCK-1 5 in 1 Camera Cleaning Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 cm |
| Brand | Kamron |
MagMod MagBox Speedring Adapter for Bowens V2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,300.00
| Weight | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 8 cm |
| Brand | MagMod |
Kodak M17 SDI 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹83,000.00
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak M7 7″ 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,500.00
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak Digital Camera Battery B970 for F970
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,700.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Power | 7.2 V, 56.2 Wh. |
| Capacity | 7800 mAh |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Kodak H820 TTL Speed Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,500.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 11 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Acer One 10 T4-129L 4G 10″ Tablet
Rated 4.00 out of 5
(1)
Out of stock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Acer |
Acer One 7 4G 7″ Tablet
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,900.00
| Weight | 0.288 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 7 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Acer |
Rode RØDELink Newsshooter Kit Digital Wireless System for News Reporting
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹41,350.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 1 year with free extension to 2 years following registration |
| Brand | Rode |
Rode Stereo VideoMic X Broadcast-grade stereo on-camera microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,280.00