Home > Size 1 (0-1) > Page 70
Showing 1381–1400 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Garmin Vivosmart 4 Rose Gold DLC with Gray Band Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
CP Plus 4 MP VF DOME Camera CP-UNC-VC41ZL5C-VMD-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 4 MP VF DOME |
| Max. Resolution | (2688 × 1520) @25/30 fps |
| Lens | 2.7mm~13.5mm Motorized lens |
| Infra Red | IR Range of 50 Mtrs. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
CP Plus IR Illuminator (CP-SA-L10060-W)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | IP65 |
| Temperature | -40°C to +50°C |
| Infra Red | 100 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (128G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Zebra LI4278 Black Handheld Cordless Bar Code Scanner
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,490.00
| Weight | 0.224 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 7 × 18.6 cm |
| Performance Characteristics | Skew Tolerance ±65° Pitch Tolerance ±65° Roll Tolerance ±45° Scan Pattern Single bright aiming line Scan Angle Horizontal 35° Scan Speed 547 scans per second Motion Tolerance 25 in./ 63.5 cm per second Light Source LED Class 1 device 617nm (amber) Min. Print Contrast 15% MRD Scans Per Charge Up to 57,000 Hours of Operation Per full charge: 72 hours |
| Scan resolution, optical | Up to 600 dpi (colour and monochrome, ADF); Up to 1200 dpi (colour and monochrome, flatbed) |
| Wireless Connectivity | Radio Bluetooth v2.1 Class 2 Radio Data Rate 3.0 Mbit/s (2.1 Mbit/s) Bluetooth v2.1 Radio Range* 330 ft./100 m (line of sight) |
| Physical Characteristics | Cradle Interface RS232, RS485 (IBM), USB, Keyboard Wedge Color Black; White Battery Rechargeable replaceable battery with ‘green sustainability’ |
| Decode Ranges (Typical Working Ranges**) | 3 mil Minimum resolution 4 mil 4-10 in./10.2-25.4 cm 5 mil 3-13 in./7.6-33 cm 7.5 mil 1.5-19 in./ 3.8-48.3 cm 13 mil (100% UPC-A) 1-31 in./2.5-78.7 cm 20 mil 1-42 in./2.5-106.7 cm 26 mil (200% UPC-A) 3-55 in./7.6-140 cm 100 mil (paper) >20 ft./6 m ** Ranges are calculated on Code 39 unless otherwise noted |
| Warranty | 3 Years Limited Warranty by Manufacturer |
Kodak M7 7″ 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,500.00
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
CP Plus 4 CH MDVR SD CRAD SUPPORT WITHOUT 4G – CP-UVR-0401F2-PI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,844.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 4 Channel |
| GPS, 4G, | GPS |
| HDD/SD CARD (support) | 2 SD card, Up to 256GB |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Ulanzi SL02 Spark Lite Camera Flash Light
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Dimensions | 7.2 × 6 × 5 cm |
|---|---|
| Importer | Master Digital |
| Brand | Ulanzi |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Manufacturer | Shenzen Ulanzi Technology Co. Ltd. |
Garmin Vivomove HR Black Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove HR Rose Gold DLC with Black Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Vivomove HR Rose Gold DLC with White Band Unisex Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Poly SYNC 20 All In One USB Speakerphone for Home Offices certified by Zoom and Microsoft Teams upto 20 Hrs battery life
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,990.00
| Weight | .360 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.4 × 9.5 × 18.2 cm |
| CONNECTS TO | • Poly Sync 20: PC via USB-A or USB-C cable (depending on model); smartphone via Bluetooth • Poly Sync 20+: PC via USB-A or USB-C cable (depending on model) or wirelessly via included BT600 Bluetooth adapter; smartphone via Bluetooth |
| COMPATIBLE WITH | Windows® or Mac OS |
| USER INTERFACE FEATURES | • Touch sensitive user controls for – Call/answer end – Mute – Volume +/- – Programmable function button – Microsoft Teams (Microsoft Teams versions only) • Push button user controls for – Power On/off – Bluetooth pairing • Highly visible status light bar • Integrated USB-A or USB-C cable (depending on model) • One USB-A port for smartphone charging |
| AUDIO FEATURES | • Three microphone steerable array • Microphone pickup range – up to 7 ft / 2 m • Ideal for room sizes – up to 4 m x 4 m • Microphone Frequency Response – 100 Hz to 6.7 kHz • Full duplex audio • Noise and echo reduction • Loudspeakers 1 x 40 mm highperformance music speaker • Loudspeaker frequency response – 80 Hz to 20 kHz • Bass reflex with dual passive radiators |
| CABLE LENGTH | 715 mm/28 in |
| ENVIRONMENTAL | IP64 dust and water resistant |
Boya BY-XM6-K2 WIRELESS MICROPHONE
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
SanDisk 32GB Ultra USB 3.0 Pen Drive (Pack Of 20)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,500.00
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 20 cm |
| Brand | SanDisk |
Lenovo Tab M10 25.6cms (10.1) 2GB 16GB Tablet – Slate Black
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,500.00
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.9 × 24.3 × 0.84 cm |
| Processor | Qualcomm® Snapdragon™ 429, Quad-Core, 2GHz |
| Operating System | Android 9.0 Pie |
| Display | 25.65cms (10.1) HD (1280 x 800) IPS with capacitive 10-point multitouch |
| Memor | 2GB RAM Up to 32GB ROM Up to 256GB microSD support |
| Battery | Up to 8 hours 720p video playback time * May vary by usage |
| Audio | 2 x front-facing speakers Dolby Audioâ„¢ |
Acer One 10 T4-129L 4G 10″ Tablet
Rated 4.00 out of 5
(1)
Out of stock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Acer |
Tilta Lightweight Gimbal Support Vest
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock