Home > Size H (250g to 500g) > Page 69
Showing 1361–1380 of 1405 resultsSorted by price: low to high
Sort by
SmallRig RM75 Mini On-Camera LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,500.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Battery | 4000mAh |
| Color Temperature | 2500 to 8500K |
| Photometrics | 11 fc / 120 Lux at 3.3′ / 1 m* 121 fc / 1300 Lux at 1′ / 0.3 m 46 fc / 500 Lux at 1.6′ / 0.5 m *Standardized Measurement Supplied by the Manufacturer |
| Light Brightness Range | 0%-100% |
| Operating Battery Life (At full power) | Unknown |
| Operating Temperature | 10-50°C |
JJC Circular Polarizing & Variable ND2-ND32 Filter (82mm)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
ProGrade Digital Dual-Slot CFast 2.0 & UHS-II SDXC USB 3.1 Gen 2 Type-C Card Reader
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,700.00
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Memory Card Slots | 1 x CFast (CFast 2.0 / SATA III [6 Gb/s]), 1 x SDXC (UHS-II [312 MB/s]) |
| Host Connection | USB Type-C Male [USB 3.1 / 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)] |
| Power Source | USB Bus Power |
| LED Indicators | Available |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | ProGrade Digital, Taiwan |
Ulanzi MT-46 Metal Vlog Tripod with F38 Falcam Quick Release Ball Head
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Ulanzi U-100 Claw Quick Release Ball Head with Side Cold Shoe Mount
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,999.00
Kodak Professional Portra 800 Color Negative Film (120 Roll Film, 5-Pack)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,100.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
SmallRig Full Cage for Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K/4K
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,190.00
Newell Battery Pack MB-N10 for Nikon Z5, Z6, Z7, Z6II, Z7II
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Kodak Professional Portra 800 Color Negative Film (35mm Roll Film, 36 Exposures) Pack of 5
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,590.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
Nikon Arcrest Protection Filter 82mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,600.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
MagMod MagBox 24 Octa FocusDiffuser
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,700.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 15 × 15 cm |
| Brand | MagMod |
Gskill RipjawsV 16GB DDR4 3200Mhz Desktop RAM
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,790.00
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.49 × 13.33 × 0.81 cm |
| Tested Speed | 3200Mhz |
| Capacity | 16GB |
| Latency | 16-18-18-38 |
| Tested Voltage | 1.35V |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Brand | Gskill |
Nikon 64GB XQD Memory Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹9,100.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Brand | Nikon |