Home > Size H (250g to 500g) > Page 66
Showing 1301–1320 of 1405 resultsSorted by popularity
Sort by
Lomography Babylon Kino 13 Black and White Negative Film (35mm Roll Film, 36 Exposures, Pack of 3)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,774.00
Lomography Potsdam Kino 100 Black and White Negative Film (35mm Roll Film, 36 Exposures, Pack of 3)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,318.00
ProGrade Digital Dual-Slot CFast 2.0 & UHS-II SDXC USB 3.1 Gen 2 Type-C Card Reader
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,700.00
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Memory Card Slots | 1 x CFast (CFast 2.0 / SATA III [6 Gb/s]), 1 x SDXC (UHS-II [312 MB/s]) |
| Host Connection | USB Type-C Male [USB 3.1 / 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)] |
| Power Source | USB Bus Power |
| LED Indicators | Available |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | ProGrade Digital, Taiwan |
Newell BP-RP Battery Pack For Canon EOS RP
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Newell Battery Grip MB-D16 for Nikon D750
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Newell Battery Grip BG-E20 for Canon 5D Mark IV
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Garmin Quick Release Watch Band (20 mm)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Garmin Quick Release Watch Band (18 mm)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Garmin Quick Release Watch Band (22 mm)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Garmin QuickFit 20mm Smartwatch Bands
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,990.00 – ₹4,990.00Price range: ₹2,990.00 through ₹4,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Garmin QF Band Color | Silicone Aqua, Silicone Black, Silicone Frost Blue, Silicone Purple, Silicone Red |
| Warranty | No Warranty |
| Country of origin | Taiwan |
| Brand | Garmin |
Garmin QuickFit 26mm Smartwatch Bands
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,990.00 – ₹22,490.00Price range: ₹2,990.00 through ₹22,490.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Garmin QF Band Color | Leather Brown, Leather Chestnut, Nylon Heathered Black, Nylon Heathered Red, Silicone Amp Yellow, Silicone Black (Fenix 5X), Silicone Black (Fenix 6X), Silicone Blue, Silicone lakeside Blue, Silicone Orange, Silicone Red, Titanium Carbon Grey |
| Warranty | No Warranty |
| Country of origin | Taiwan |
| Brand | Garmin |
Garmin Forerunner 235 Watch Band with Replacement Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,090.00 – ₹2,990.00Price range: ₹2,090.00 through ₹2,990.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Garmin QuickFit 22mm Smartwatch Bands
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,990.00 – ₹22,490.00Price range: ₹2,990.00 through ₹22,490.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Garmin QF Band Color | Leather Brown, Silicone Amp Yellow, Silicone Black (Fenix5), Silicone Black (Fenix6), Silicone Citrus Blue, Silicone lakeside Blue, Silicone Orange, Silicone Red, Silicone Yellow, Stainless Steel Grey, Titanium Carbon Grey |
| Warranty | No Warranty |
| Country of origin | Taiwan |
| Brand | Garmin |
Fire-Boltt Bluetooth Buds 1100
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,800.00
Baby Pink
Black
Celeste Green
White
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Driver | 32Ω |
| Charging Time | 2 Hours |
| Total Play Time | 19 Hrs |
| Bluetooth | Version 5.0 |
| Range | 10m |
| Application | Gaming, DJ, Sports, Running, Audiophile, Working |
| Water Resistance | IPX 4 Water Resistance, Sweatproof |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Country of origin | India |
| Colour | Baby Pink, Black, Celeste Green, White |
| Brand | Fire Boltt |