Home > Size H (250g to 500g) > Page 64
Showing 1261–1280 of 1405 resultsSorted by latest
Sort by
Corsair Elgato Cam Link 4K Capture Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,000.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 1.2 × 3.1 cm |
| Input | HDMI X 1 |
| Host Connection | USB 3.1 Gen 1 Type-A |
| Output | None |
| Supported Capture Resolutions | 3840 x 2160p at 30 fps, 1920 x 1080p at 60 fps, 1920 x 1080i at 60 fps, 1280 x 720p at 60 fps, 720 x 576p at 50 fps, 720 x 480p at 60 fps |
| Media Card Slots | None |
| Minimum System Requirements | Intel i5 or equivalent |
Kodak H1000 Halogen Video Lamp
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹190.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
Rode TX-XLR wireless transmitter
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹28,090.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Warranty | 1 year with free extension to 2 years following registration |
| Brand | Rode |
JOBY GorillaPod Mobile Mini Tripod For Smartphones
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,090.00
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 5 cm |
| Material | ABS Plastic, TPE |
| Opening Range | Unknown |
| Mounting Method | 1/4″-20 standard tripod mount |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Joby |
JOBY GripTight foldable mount for smaller tablets
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,400.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 5 cm |
| Material | Polycarbonate-ABS plastic, Stainless-steel |
| Opening Range | upto 9.6 cm |
| Mounting Method | 1/4″-20 standard tripod mount |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Joby |
JOBY GripTight Micro Stand
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,580.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 5 cm |
| Material | Zinc-aluminum alloy, Polycarbonate-ABS plastic, TPE grip pads and rings, Steel springs, Stainless-steel pins and screw |
| Opening Range | 5.4 cm to 7.2 cm |
| Mounting Method | 1/4″-20 standard tripod mount |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Joby |
Manfrotto Pixi Mini Tripod Black with Universal Smartphone Clamp
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,400.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Material | Rubber, ABS Plastic |
| Opening Range | 6 cm to 10.4 cm |
| Mounting Method | 1/4” |
| Colour | Black |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Manfrotto |
Manfrotto PIXI Clamp for smartphone with multiple attachments Smartphone Clamp
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,100.00
ZEISS Terra ED Series Carrying Strap
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Terra ED Compact 42 Carrying Case
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Terra ED Compact 32 Carrying Case
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Carrying Hard Case for Terra ED Pocket
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Protection Pouch for Terra ED Pocket
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Protection Pouch for Terra ED 42
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |
ZEISS Protection Pouch for Terra ED 32
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Zeiss |