Home > Size H (250g to 500g) > Page 63
Showing 1241–1260 of 1405 resultsSorted by latest
Sort by
Corsair RGB LED Lighting PRO Expansion Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,300.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |
Corsair Premium PCIe 3.0 x16 Extension Cable 300mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,300.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Connector | PCIe 3.0 |
| Cable Length | 300mm |
| Brand | CORSAIR |
Insta360 ONE R Mounting Bracket
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,499.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Insta360 |
Kamron 3 in 1 Grey, Black & White Balance Card Set With Lanyard
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹270.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Brand | Kamron |
Manfrotto Pixi Mini Tripod Black
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹1,600.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Material | Rubber, ABS Plastic |
| Opening Range | 6 cm to 10.4 cm |
| Mounting Method | 1/4” |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Manfrotto |
CORSAIR MM500 Premium Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad Extended 3XL
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Mat Material | Cloth |
| Mat Size | 1220mm x 610mm x 3mm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | CORSAIR |
CORSAIR MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad (Medium)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,750.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Mat Material | Cloth |
| Mat Size | 360mm x 300mm x 3mm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | CORSAIR |
CORSAIR MM200 Cloth Gaming Mouse Pad (Extended)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,850.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Mat Material | Cloth |
| Mat Size | Extended |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | CORSAIR |
CORSAIR MM200 Cloth Gaming Mouse Pad (Medium)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,500.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Mat Material | Cloth |
| Mat Size | Standard |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | CORSAIR |
CORSAIR Gaming MM400 Mouse Mat (Standard Edition)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Mat Material | Plastic, Rubber |
| Mat Size | Compact |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | CORSAIR |
Nikon Arcrest Protection Filter 95mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,800.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Nikon Arcrest Protection Filter 82mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹8,600.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Nikon Arcrest Protection Filter 72mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,750.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Nikon Arcrest Protection Filter 67mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,250.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Nikon Arcrest Protection Filter 62mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,750.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Nikon Arcrest Protection Filter 77mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,600.00
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Brand | Nikon |
Corsair Elgato Thunderbolt 3 Mini Dock
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹13,500.00
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 5.7 × 2.5 cm |
| Ports | Built in USB-C, Display Port, HDMI, USB 3.1, RJ45 |
| Minimum System Requirements | Thunderbolt 3 Port |
| Supported OS | Windows 10, Mac Sierra |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Elgato |
Corsair Elgato USB analog Video Capture Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,000.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 7.5 × 1.9 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Elgato |