Home > Size 1 (0-1) > Page 62
Showing 1221–1240 of 1588 resultsSorted by latest
Sennheiser MKE 200 Ultracompact Camera-Mount Directional Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
VSGO VS-S02E Digital Camera Sensor Cleaning Kit for APS-C Sensor
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹960.00
VSGO V-B012E Filter Air Blower with Filter Tumbler Design / Blue
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,200.00
ProFocus RollMaster Mark-1000 4K 1000ft wireless video transmitter
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹33,250.00
| Weight | 0.241 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 7 cm |
| Video format | 4k(3840*2 160)30fps, 1080P, 720P 60HZ |
| Frequency | 5.18-5.7GHZ |
| Interface | Transmitter:HDMI input/loop out Receiver:HDMI output, antenna port*2 DC 7V-16V power port, F550 Battery series power port |
| HDMI standard | HDMI 1.4 |
| Ethernet interface | RJ45 |
| Channel | 15 5G channels |
Lomography Lomo’Instant Instant Film Camera (Black Edition)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,638.00
Lomography Lomo’Instant Instant Film Camera (White Edition)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,638.00
Lomography Konstruktor F Do-It-Yourself 35mm Film SLR Camera Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,864.00