Home > Size H (250g to 500g) > Page 5
Showing 81–100 of 1405 resultsSorted by price: low to high
Sort by
SJCam 3.8V 1200mAh Li-Ion Battery for SJ8 Pro / SJ8 Plus / SJ8 Air
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹950.00
Newell DL-FZ100 Two channel charger DL-USB-C for NP-FZ100
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹950.00
Hiffin Elite Series Ultra Low Reflective Multi Coated UV Filter 55mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand | Hiffin |
| Colour | Black |
| Material | Aluminum Alloy, Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Master Digital |
| Importer | Master Digital |
Hiffin Elite Series Ultra Low Reflective Multi Coated UV Filter 58mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand | Hiffin |
| Colour | Black |
| Material | Aluminum Alloy, Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Master Digital |
| Importer | Master Digital |
Digitek Professional USB 3.0 Multi Card Reader DCR-022
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹980.00
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Memory Card Slots | M2/Micro SD Slot : MS Micro(M2)/Micro SD/T-FLASH; SD Slot : SD/ SDHC/SDXC ; CF Slot : Compact Flash (CF) ; MS Slot : Memory Stick (MS). |
| Host Connection | USB 3.0 |
| Power Source | USB Bus Power |
| LED Indicators | Not Available |
| Manufacturer | IMS Mercantiles Pvt Ltd (India) |
Newell LP-E10 Li-Ion Battery
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹990.00
| Technology | Li-Ion |
|---|---|
| Capacity | 960mAh |
| Power | 7.4V |
| Compatibility | Selected Canon Camera |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Country of origin | China |
Ugreen HD140 HDMI 8K Cable Male To Male Aluminum Alloy Shell Braided Black 2M-80403
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹990.00
Ugreen HD163 Mini HDMI To HDMI 8K Cable 2m-15515
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹990.00
HIFFIN Bowens Mount Adapter for PL-60 RGB Cob Light, Compatible with Standard Bowens Mount Accessories
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹999.00
UGREEN USB-C/M to USB-C/F Gen2 5A Extension Cable 1m Black-10387
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹999.00
Ugreen US334 USB-C 2.0 To Angled USB-C M/M Braided Cable With Aluminium Shell 2M (Black)-70645
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹999.00
Newell DL-F970 DL USB C Two channel charger for NP-F550 / 750 / 970
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,000.00
Hiffin Lens Guard for Insta360 X3
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,900.00
| Warranty | No Warranty |
|---|---|
| Importer | Master Digital |
| Country of origin | China |
Honeywell Display Port to Display Port – 2.0 Cable (Platinum Series)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Honeywell 4 out surge protector with master switch
Rated 0 out of 5
(0)
In stock