Home > Size H (250g to 500g) > Page 56
Showing 1101–1120 of 1405 resultsSorted by latest
Sort by
Ulanzi Extension Handheld Tripod Grip for Vlogging (MT-14)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹790.00
Ulanzi S-63 Rotatable Horizontal-to-Vertical Mount Plate Kit for select Sony Alpha Cameras (3246)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹4,485.00
Smallrig simorr Vibe P96L RGB Video LED Light with Tripod Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,950.00
SmallRig P96 LED Video Light (Gray)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,250.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Battery | Unspecified |
| Color Temperature | 2700 to 6500K |
| Photometrics | 13 fc / 150 Lux at 3.3′ / 1 m* 102 fc / 1100 Lux at 1′ / 0.3 m 37 fc / 400 Lux at 1.6′ / 0.5 m *Standardized Measurement Supplied by the Manufacturer |
| Light Brightness Range | 0%-100% |
| Operating Battery Life (At full power) | Unknown |
| Operating Temperature | 10-50°C |
SmallRig RM120 Compact RGB LED Light with Long Battery Life (SmallRig 3808)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,750.00
SmallRig RM75 Mini On-Camera LED Video Light
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,500.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 7 cm |
| Battery | 4000mAh |
| Color Temperature | 2500 to 8500K |
| Photometrics | 11 fc / 120 Lux at 3.3′ / 1 m* 121 fc / 1300 Lux at 1′ / 0.3 m 46 fc / 500 Lux at 1.6′ / 0.5 m *Standardized Measurement Supplied by the Manufacturer |
| Light Brightness Range | 0%-100% |
| Operating Battery Life (At full power) | Unknown |
| Operating Temperature | 10-50°C |
Angelbird 160GB AV PRO CFexpress 2.0 Type B SX Memory Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹15,249.00
LaCie 4TB Rugged USB 3.1 Gen 1 Type-C External Hard Drive
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,750.00
DigiTek (DPUC-12S) Platinum Camera Battery Charger for Canon LP-E10
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹490.00