Home > Size 1 (0-1) > Page 52
Showing 1021–1040 of 1588 resultsSorted by popularity
PINBALL P31 Sling-12 Camera Shoulder Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,100.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 25 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External :14x8x10, Internal :13x7x9 |
| Material | Inner : High Quality Brushed Polyester,300D Twill Poly PU Coated., Outer : High Density 900D Poly PU Coated. |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL G8 Mario 4 Light Stand Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,500.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External: 9x8x46, Internal: 8.5×7.5×45 |
| Material | Inner : 210D Polyester PU coated, Outer : High Density 900D Poly PU Coated-Water Repellent Fabric |
| Colour | Black |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
PINBALL G6 Mario 2 Tripod Bag
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,250.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Dimension (WxDxH) (In Inches) | External: 7x7x36, Internal: 6.5×6.5×35 |
| Material | Inner : 210D Polyester PU coated, Outer : High Density 900D Poly PU Coated-Water Repellent Fabric |
| Colour | Red |
| Warranty | 5 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Pinball Clothing House Pvt. Ltd. |
| Country of origin | India |
Corsair LL120 RGB 120mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan — Single Pack
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,750.00
Kodak Digital Camera Battery B970 for F970
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,700.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Power | 7.2 V, 56.2 Wh. |
| Capacity | 7800 mAh |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Lowepro Toploader Zoom 55 AW II shoulder bag for DSLR
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,500.00
Black
Galaxy Blue
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 19 cm |
| Capacity (ltr) | Unknown |
| Can Accommodate | DSLR with attached 70-200mm f/2.8, Small accessories |
| Exterior Material | Synthetic Fabric |
| Inside Bag Dimensions | 16.5 x 13 x 30 cm |
| Interior Material | 150D Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Notebook capacity | Not Available |
| Tripod Storage | Not Available |
| Colour | Black, Galaxy Blue |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Brand | Lowepro |
Lowepro Toploader Zoom 50 AW II shoulder bag for DSLR
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,000.00
Black
Galaxy Blue
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 19 cm |
| Capacity (ltr) | Unknown |
| Can Accommodate | DSLR with attached 24-70mm f/2.8, Small accessories |
| Exterior Material | Synthetic Fabric |
| Inside Bag Dimensions | 16.5 x 13 x 22 cm |
| Interior Material | 150D Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Notebook capacity | Not Available |
| Tripod Storage | Not Available |
| Colour | Black, Galaxy Blue |
| Warranty | 5 Years Manufacturer |
| Brand | Lowepro |
GoPro Media Mod for HERO8 Black
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹6,100.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | GoPro |
Boya BY-WM4 MARK II Wireless Lavalier Microphone For Camera & Smartphone
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,600.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Boya |
MagMod MagGrip
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 4 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | MagMod |
Peak Design Anchor Mount
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,032.00
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 8 × 2.41 cm |
| Brand | Peak Design |
Kodak Pro Series Lens Filter UV 16 Layer 67mm
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,100.00
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand | Kodak |
Rode PODMIC USB – WHITE
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | White |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
CP Plus 45X 4 MP PTZ Camera – CP-UNP-F4541L30-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹72,356.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2560 (H) × 1440 (V) @25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 300 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Hikvision 2MP AcuSense Fixed Bullet with Siren & Light (DS-2CD2026G2-IU/SL)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹7,490.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.8″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 1920 × 1080 (2 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.002 Lux @ (F1.4, AGC ON); B/W: 0 Lux with IR |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 / 4 / 6 mm options |
| DORI | 2.8 mm: D:~60m O:~25m R:~12m I:~6m (approx.) |
Tilta Nucleus Nano Motor Kit 2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock