Home > Size 1 (0-1) > Page 4
Showing 61–80 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Vanguard T-Mount SLR Camera Adapter for Nikon F-Mount Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,200.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Vanguard |
Vanguard T-Mount SLR Camera Adapter for Canon EOS Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,200.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Vanguard |
Vanguard T-Mount SLR Camera Adapter for Sony Alpha Mount Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,200.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Brand | Vanguard |
HIFFIN HST-63 Portable 63″ Tripod with 360° Handle & Wireless Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Godox Circular Collapsible 5-In-1 Reflector 110cm
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,250.00
Tilta Tiltaing Wrist Strap For Right Side Advanced Focus Handle
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,290.00
HIFFIN 1.6 Meter Portable Long Selfie Stick Tripod with Wireless Remote HST-61
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Specifications | Product Dimensions:43 x 43 x 160 cm; 450 g Date First Available:01-11-2023 Manufacturer :Master Digital, 33/06, Industrial Area, Site-2, Loni Road, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India-201007 – Customer Care – 1800121000251 Importer: Master Digital, 33/06, Industrial Area, Site-2, Loni Road, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India-201007 – Customer Care – 1800121000251 Country of Origin :CHINA |
| Brand | Hiffin |
| Importer | Master Digital |
ZEISS Pre Moistened Cleaning Wipes Pack of 200
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,350.00
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Brand | Zeiss |
GoPro Lens Caps for MAX 360 Camera (Pair)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,350.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
Cadyce 2 x 1 HDMI Switch with 4K support – CA-2HDS
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,390.00
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.28 × 5.28 × 1.3 cm |
| Input Port | 2 x HDMI ( Female) |
| Output Port | 1 x HDMI ( Female) |
| Data Transfer Rate | 3.4 Gbps |
| Output resolution | Up to 4K x 2K@30Hz |
| Case | Aluminium |
| Brand | Cadyce |
Cadyce USB to Ethernet Adapter CA-U2E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,390.00
| Weight | .100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 3 cm |
| Data Transfer Rate | Ethernet: 10Mbps/20Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps/200Mbps (Half/Full Duplex) |
| Function | Connects desktop or laptop PC to a 10/100mbps network. |
| Standard | USB 2.0, 1.1 IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX |
| Network Interface | Female RJ45 Jack |
| Power | Bus Powered. |
| LEDs | 100Mbps, Link |
Hoya 67mm Haze Multi coated HMC UV Filter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,400.00
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Colour | Black |
| Brand | Hoya |
VSGO DKL-20 Camera Lens & Sensor Cleaning Kit (20 in 1)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Cadyce DisplayPort to HDMI Adapter with audio – CA-DPHDMI
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,490.00
| Weight | .100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 3 cm |
| Compliance | DisplayPort™ Specification V1.1a at 1.62/2.7Gbps data rate (Low bit rate/ High bit rate) |
| Protocol | Supports DPCD Rev.1.1 & HDCP 1.3 with HDCP key embedded |
| Resolution | Supports WUXGA (1920X1200) and 1080p @60Hz (Full HD) |
| Color | Supports Digital Video Output in 18/24/30 (deep color) bits format. (6-bit, 8-bit, 10-bit per color RGB color format) |
| Compatibility | Windows & Mac Compatible |
| Brand | Cadyce |
Cadyce Mini DisplayPort to HDMI Adapter with audio support – CA-MDHDMI
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,490.00
| Weight | .100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 3 cm |
| Total Length | Total Length |
| Connector Dimension | HDMI side: L*W*H=42.0*45.0*14.0 mm |
| Compliance | Compliance with DisplayPort Specification V1.1a at 1.62/2.7Gbps data rate (Low bit rate/ High bit rate) |
| Protocol | Support DPCD Rev.1.1 & Support HDCP 1.3 with HDCP key embedded |
| Resolution | Support up to WUXGA (1920X1200) and 1080p @60Hz (Full HD) |
| Color | Support Digital Video Output in 18/24/30 (deep color) bits format. (6 – bit, 8 – bit, 10 bit per color RGB color format) |