Home > Size 1 (0-1) > Page 49
Showing 961–980 of 1588 resultsSorted by latest
CP Plus 4 CH MNVR – CP-UNR-404T1-AI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,013.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 4 Channel |
| GPS, 4G, | GPS, Wi-Fi and 3G/4G |
| HDD/SD CARD (support) | 1 HDD and 1 SD card |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 128 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K6128R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹130,575.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 128 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 64 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K664R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹104,700.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 64 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 8 SATA REDUNDANT POWER NVR – CP-UNR-4K632R8-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹72,356.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1024/1024/800Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 8 CH 2 SATA PoE NVR – CP-UNR-4K4082-P8V4
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,725.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 8 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 160/160/80 Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 16 CH 2 SATA PoE NVR – CP-UNR-4K4162-P16V4
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹21,253.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 160/160/80 Mbps incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 128 CH 16 SATA NVR – CP-UNR-4K6128R16-EI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹227,606.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 128 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 1280/1280/1024 Mbps Incoming/recording/outgoing |
| HDD (SUPPORT) | 16 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 8 SATA NVR – CP-UNR-4K532R8-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹40,013.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 Channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 16 CH 8 SATA NVR – CP-UNR-4K516R8-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹37,425.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 8 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 4 SATA NVR – CP-UNR-4K5324-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹33,544.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 4 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32 CH 2 SATA NVR – CP-UNR-4K5322-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹23,194.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 32 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 16TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 16 CH 2 SATA NVR – CP-UNR-4K5162-FI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹19,959.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 16 channel |
| Recording/Tramsfer Rate | Max. 384 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | 2 SATA HDDs up to 20TB Each |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 45X 5 MP PTZ Camera – CP-UNP-F4551L30-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹111,169.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2560 (H) x 1940 (V)@ 25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 300 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 45X 2 MP PTZ Camera – CP-UNP-H4521L50-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹111,169.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 1920 (H) × 1080 (V)@ 25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 500 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 45X 4 MP PTZ Camera – CP-UNP-F4541L30-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹72,356.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2560 (H) × 1440 (V) @25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 300 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 45X 2 MP PTZ Camera – CP-UNP-F4521L30-DPQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹59,419.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 1920 (H) × 1080 (V)@ 25/30fps |
| Zoom Audio | 45X, YES |
| Infra Red | IR Range of 300 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 32X 4 MP PTZ Camera – CP-UNP-E3241L18-DAQ
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹52,950.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2560 (H) × 1440 (V) @25/30fps |
| Zoom Audio | 32x, YES |
| Infra Red | IR Range of 175 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 4 MP ANPR Enforcement Camera – CP-UNC-TT41L3-VMD-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹55,538.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Resolution | 2688 × 1520@25/30fps. |
| Lens | 10mm~50mm lens. |
| Infra Red | 30 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 8MP VF BULLET Camera CP-UNC-TE81ZL6C-VMDS-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹22,547.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 8MP VF BULLET |
| Max. Resolution | (3840× 2160)@25/30fps |
| Lens | 2.7mm-13.5mm Motorized Lens |
| Infra Red | IR Range of 60 Mtrs |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
CP Plus 8 MP VF DOME Camera CP-UNC-VC81ZL5C-VMD-Q
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,078.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 8 MP VF DOME |
| Max. Resolution | (3840×2160)@25/30 fps. |
| Lens | 2.7mm~13.5mm Motorized Lens |
| Infra Red | IR Range of 50 Mtrs. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |