Home > Size H (250g to 500g) > Page 49
Showing 961–980 of 1406 resultsSorted by popularity
Sort by
Rode SC2 3.5mm TRS Patch Cable
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Lomography Earl Gray 100 Black and White Negative Film (35mm Roll Film, 36 Exposures, 3 Pack)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹2,386.00
ProGrade Digital SDXC UHS-II V60 Memory Card 64GB (2-Pack)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹5,750.00
Newell BG-E22 Battery Pack For Canon EOS R
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
Newell SPJB1B Li-Ion Battery for GoPro Hero 8
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,490.00
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Technology | Li-Ion |
| Capacity | 1220mAh |
| Power | 3.85 V |
| Compatibility | GoPro Hero 8 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Country of origin | China |
Viltrox EF-EOS R Lens Mount Adapter for Canon EF or EF-S-Mount Lens to Canon RF-Mount Camera
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
Corsair iCUE Commander PRO Smart RGB Lighting and Fan Speed Controller
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹6,750.00
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Brand | CORSAIR |
SanDisk ImageMate Pro USB 3.0 Reader
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹2,100.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 4.5 × 1.6 cm |
| Card Reader Supported OS | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 10 or Later, Mac OS X 10.2.8 or later, Linux Kernel 2.6.30 or later |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | SanDisk |
Ilford Pan F Plus Black and White Negative Film (120 Roll Film)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹675.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Brand | Ilford |
Kodak Pro Image 100 Color Negative Film (35mm Roll Film, 36 Exposures, 5-Pack)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹1,780.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Warranty | No Warranty |
| Brand | Kodak |
JJC Lens Hood for Canon ET-83D EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Brand | JJC |
| Colour | Black |
| Material | Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Importer | Big Trends India |
| Manufacturer | JJC Photography Equipment CO. |
Ulanzi UKA06 Shoulder Strap Quick Release Kit C036
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹3,200.00
| Weight | 84 kg |
|---|---|
| Model | UK06 |
| Material | PU+ Microfibre(Shoulder Strap) Aluminum Alloy+ Stainless Steel + Rubber(Quick-Release Kit) |
| Dimensions | 110~140cm/43~55inch (Shoulder Strap) 47.1*56.5*19.4mm/1.8*2.2*0.7inch (Quick-Release Kit) |
| Load Capacity | 10KG |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Ulanzi |
K&F Concept Nano-X Black Mist Special Effect Filter (52mm)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Out of stock
₹3,000.00
ProGrade Digital 512GB CFexpress 2.0 Type B Gold Memory Card
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹17,300.00
Adata XPG GAMMIX D30 16GB 3200Mhz DDR4 UDIMM Desktop RAM
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,990.00
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.49 × 13.33 × 0.81 cm |
| Model Name | DDR4-3200 |
| Capacity | 16GB |
| Latency | CL16-20-20 |
| Color | Red |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Brand | Adata |