Home > Size 1 (0-1) > Page 44
Showing 861–880 of 1588 resultsSorted by price: low to high
RODE K2 Variable Pattern Dual 1.0″ Condenser Valve Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE RODECaster Pro II Integrated Audio Production Studio (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE RODECaster Pro II Integrated Audio Production Studio (White)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Sennheiser MKH 416-P48U3 shotgun interference tube microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Tilta Nucleus-M Wireless Lens Control System Partial Kit I
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Canon EOS R50 V Mirrorless Camera with 14-30mm f/4-6.3 Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹79,995.00
Rode NTG8 RF-bias Long Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Atomos AtomX CAST for Ninja V/Ninja V+
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹88,000.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Brand | Atomos |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Atomos Inc |
| Importer | Ark Infosolutions Pvt. Ltd. |
| Country of origin | Australia, China |
Hyperice Normatec 3 Leg Package – Standard
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
RODE SoundField NT-SF1 Ambisonic Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Rode RODECASTER VIDEO – EUROPE
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Hyperice Normatec Premier
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
Canon RF 85mm f/1.4 L VCM Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Brand | Canon |
| Focal Length | 85mm |
| Maximum Aperture | f/1.4 |
| Minimum Aperture | f/16 |
| Lens Mount | Canon RF |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
RODE TF-5 MP Cardioid Condenser Microphones with Stereo Mount (Black, Matched Pair)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Tilta Float Handheld Gimbal Support System (V Mount)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Nucleus-M Wireless Lens Control System
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Kodak M9 7″ 4K Wireless Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹250,000.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
ZEISS Victory Pocket 8×25 T* Binocular
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹0.00
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Fogproof | Yes, Nitrogen Filled, LotuTec |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Brand | Zeiss |