Home > Size 1 (0-1) > Page 43
Showing 841–860 of 1588 resultsSorted by price: low to high
RODE NT2000 Large-Diaphragm Multipattern Condenser Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
DJI Osmo 360 Action Camera Adventure Combo
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode NTG3 RF-Bias Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
RODE NTG5 Moisture-Resistant Short Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Samyang AF 50mm f/1.4 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹56,990.00
| Weight | 0.585 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13.5 × 13.1 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
RODE RODECaster Duo Integrated Audio Production Studio (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE RODECaster Duo Integrated Audio Production Studio (White)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE NTK Valve 1″ Condenser Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Wacom Cintiq 16 DTK-1660 Pen Tablet
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD Lens for Sony E
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹64,600.00
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand | Tamron |
Panasonic Lumix G LEICA DG Vario-Elmarit Professional Lens, 8-18mm
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹65,100.00
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | Panasonic |
RODE NTG3B Moisture-Resistant Shotgun Microphone (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Tilta Mirage Motorized VND Kit
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Blackmagic Design DeckLink 8K Pro G2 Capture Card
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹69,890.00
| Weight | 0.295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 6 cm |
| Brand | BlackMagicDesign |
| Colour | Black |
| Warranty | 3 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Blackmagic Design Australia |
| Importer | Routecorp India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia |
Syrp Genie Mini II Pan & Tilt Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹70,000.00
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning Load: 4 kg, Tilting Load: 3 kg Centered |
| Brand | Syrp |
Tilta Nucleus Nano II Wireless Lens Control System Kit II
Rated 0 out of 5
(0)
In stock