Home > Size 1 (0-1) > Page 42
Showing 821–840 of 1588 resultsSorted by price: low to high
RODE Wireless PRO 2-Person Clip-On Wireless Microphone System/Recorder with Lavaliers (2.4 GHz)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Kodak M8 SDI 4K Broadcast Field Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹43,000.00
| Weight | 0.395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9.5 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Tilta Camera Cage For Sony A7 IV Pro Kit (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
XP-Pen Artist Pro 16 (Gen 2) 2.5K resolution Tablet Ideal for VFX and Video Editing Professionals
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹44,900.00
| Weight | 0.330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.51 × 29.13 × 2.02 cm |
| Specifications | Product Name : Artist Pro 16 Drawing Display (Gen 2) Product Model : MD160QH Color Options : Black & grey Stylus : X3 Pro Smart Chip Stylus Initial Activation Force : 3 g Pressure Levels : 16384 Tilt : 60° Display Resolution : 2560 X 1600 Dimensions : 405.11 X 291.37 X 20.23 mm Work Area : 344.68 X 215.42 mm Full Lamination : Yes Viewing Angle : 178° Contrast : 1200:1 Brightness (typical) : 250 cd/m2 Resolution : 5080 LPI Color Gamut Coverage Ratio (typical) : 99% sRGB, 97% Adobe RGB, 99% DCI-P3 Color Gamut Area Ratio (typical) : 159% sRGB, 118% Adobe RGB, 117% DCI-P3 Reading Height : 10 mm Response Rate : 20 ms Report Rate : 200 RPS (max) Accuracy : ±0.4 mm (center), ±0.8 mm (corner) Port: 1 x Full-featured USB-C 1 x 3-in-1 USB-C Power Input : AC 110-240V Power Output: DC 5V ⎓ 3A Compatibility : Windows 7 (or later), macOS 10.10 (or later), Android (USB3.1 DP1.2), Chrome OS 88 (or later), Linux. |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
CP Plus 8 CH MNVR – CP-UNR-408T2-AI
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹44,900.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 8 Channel |
| GPS, 4G, | GPS, Wi-Fi and 3G/4G |
| HDD/SD CARD (support) | 2 HDD and 1 SD card |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
Blackmagic Design DeckLink Duo 2
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹46,490.00
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 6 cm |
| Brand | BlackMagicDesign |
| Colour | Black |
| Warranty | 3 Years Limited Warranty by Manufacturer |
| Manufacturer | Blackmagic Design Australia |
| Importer | Routecorp India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia |
Profoto Air USB for Profoto Studio Air
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹47,600.00
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Panasonic Lumix H-ES045E 45mm Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹48,100.00
| Weight | 0.227 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 6.3 × 6.3 cm |
| Brand | Panasonic |
Samyang AF 85mm f/1.4 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹48,500.00
| Weight | 0.568 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 13.21 × 13.21 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Tilta Tiltaing Sony FX3 Pro Kit (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Nikon NIKKOR Z 85mm f/1.8 S Lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Sekonic Speedmaster L-858D-U Light Meter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹54,000.00
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 12 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Sekonic |