Home > Size H (250g to 500g) > Page 3
Showing 41–60 of 1405 resultsSorted by price: low to high
Sort by
DigiTek (DPUC-12S) Platinum Camera Battery Charger for Nikon EN-EL14 Battery
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹740.00
Kamron Flexible Multi Functional Gorilla Tripod (Size : XL)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 8 × 8 cm |
| Colour | Black |
| No. of Legs | 3 |
| Max Load Capacity | 4.5 kg |
| Material | Rubber, Fiber, Steel |
| Camera Interface | Universal 3/4 & 3/8 Screws |
| Brand | Kamron |
Hiffin Elite Series Ultra Low Reflective Multi Coated UV Filter 40.5mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand | Hiffin |
| Colour | Black |
| Material | Aluminum Alloy, Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Master Digital |
| Importer | Master Digital |
Newell LP-E8 Li-Ion Battery
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹790.00
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Technology | Li-Ion |
| Capacity | 1120mAh |
| Power | 7.2V |
| Compatibility | Select Canon Cameras |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Country of origin | China |
Newell NP-FW126 Li-Ion Battery
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹790.00
| Technology | Li-Ion |
|---|---|
| Capacity | 1200mAh |
| Power | 7.2V |
| Compatibility | Fujifilm X A1, X A2, X A3, A5-X, X A10, X-E1, E2-X, X-E2S X-E3, X -M1, X-Pro1, Pro2 X-X-T1, T2-X, X-T10, T20-X, XA2, X100F, Finepix HS30, HS30EXR, HS33EXR, HS35EXR, HS50EXR |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Country of origin | China |
Ugreen Us205 Usb 2.0 External Sound Adapter (White) – 30143
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹799.00
Ugreen CR127 USB 3.0 Card Reader TF Plus Sd-20250
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen US334 USB-C 2.0 To Angled USB-C M/M Cable Aluminium Shell With Braided 1M (Black)-70643
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
Ugreen Hd151 Hdmi Extension Cable 1M-40447
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
Hiffin Elite Series Ultra Low Reflective Multi Coated UV Filter 46mm
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Brand | Hiffin |
| Colour | Black |
| Material | Aluminum Alloy, Plastic |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Master Digital |
| Importer | Master Digital |
DigiTek (DPUC-014S) Dual Battery Charger for Nikon EN-EL15 Battery
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹840.00
DigiTek (DPUC-014D) Dual Battery Charger for Sony NP-FW50 Battery
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹840.00
DigiTek (DPUC-014S) Dual Battery Charger for Canon LP-E6 Battery
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹840.00
DigiTek (DPUC-014S) Dual Battery Charger for Sony FZ100 Battery
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹840.00