Home > Size H (250g to 500g) > Page 3
Showing 41–60 of 1405 resultsSorted by popularity
Sort by
K&F Concept ND2-ND400 9 Stops KV33 Variable ND Filter (55mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,000.00
Newell VG-C4EM Battery Pack For Sony A7IV, A7RIV, A9II
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,990.00
| Weight | 0.365 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Compatible Cameras | Sony A7IV, A7RIV, A9II |
| Compatible Batteries | NP-FZ100 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Newell Technology Co. Ltd. |
| Importer | Nikita Distributors (India) |
| Country of origin | China |
Godox P120G Grid for QR-P120 Parabolic Softbox
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,692.00
Kodak V418 Camera Mount LED Video Light With Barn Door
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,500.00
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Kodak |
Moza Camera Control Cable for Moza Air & AirCross (Canon)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,150.00
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
Moza Versatile Mini Dual Handle for AirCross 2 Gimbal
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,000.00
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Moza |
UGREEN Video Capture Card Single HDMI Input-40189
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,799.00
Ugreen CM400 USB-C Female To M.2 M-Key 10G Enclosure C To C Cable 50Cm-10902
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,699.00
Canon LC-E10 Battery Charger for Battery Pack LP-E10
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹2,490.00
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (77mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,200.00
Newell Ultra fast charger for NP-F and NP-FM Series
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,490.00
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Power Supply | DC 5 V; 2.4 A, 9 V; 2 A |
| Input Port | USB |
| Charging Current | 8.4 V; 1 x 1000 mA, 2 x 600 mA, 8.4 V; 1 x 1500 mA, 2 x 1000 mA |
| Battery Slots | 1 |
| Indicator Display | LCD Mono |
| Compatible with | NP-F series (350, 360, 370, 550, 560, 570, 760, 770, 950, 960, 970, 980 and others) |