Home > Size 1 (0-1) > Page 39
Showing 761–780 of 1588 resultsSorted by latest
Profoto Air Remote TTL-O for Olympus
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹38,600.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air Remote TTL-N for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹38,600.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air Remote TTL-F for Fujifilm
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹38,600.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Air Remote TTL-C for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹38,600.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Soft Bounce for A1 Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹16,300.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Profoto |
Profoto Gel Kit for A1 Flash
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹10,900.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand | Profoto |
Sekonic Speedmaster L-858D-U Light Meter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹54,000.00
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 12 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Sekonic |
Tether Tools Air Direct Wireless Tethering System
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹32,800.00
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 10 cm |
| Warranty | 3 Months Manufacturer |
| Brand | Tether Tools |
Godox Battery for AD600-Series Flash Heads
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹13,500.00
Godox WB26 Rechargeable Lithium-Ion Battery Pack for AD600Pro Flash (28.8V, 2600mAh)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹15,150.00
Godox X1N TTL Wireless Flash Trigger Set for Nikon
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹5,500.00
Godox TT350S Mini Thinklite TTL Flash for Sony Cameras
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹6,950.00
Godox TT350N Mini Thinklite TTL Flash for Nikon Cameras
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹6,950.00
Godox TT350C Mini Thinklite TTL Flash for Canon Cameras
Rated 5.00 out of 5
(3)
Available on backorder
₹6,950.00
Syrp Genie Mini II Panning Motion Control System
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹31,500.00
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning Load: 4 kg, Tilting Load: 3 kg Centered |
| Brand | Syrp |
Syrp Genie Mini II Pan & Tilt Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹70,000.00
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| M Controller Payload | Panning Load: 4 kg, Tilting Load: 3 kg Centered |
| Brand | Syrp |
Tamron 35mm f/2.8 Di III OSD M 1:2 Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹32,100.00
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 13 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Tamron |