Home > Size 1 (0-1) > Page 39
Showing 761–780 of 1588 resultsSorted by popularity
Rode SC6-L Mobile Interview Kit Dual TRRS input and headphone output for Apple Devices
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹16,950.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Power Options | Powered by device (Bus Power) |
| Output | Apple iPhone TRRS socket (2.7V) |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Rode |
Rode i-XY Lightning for iPhone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹17,500.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Power Options | Powered by device (Bus Power) |
| Output | Apple Lightning connector |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Rode |
Rode i-XLR Digital XLR interface for iOS devices
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹13,250.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Power Options | Powered by device |
| Output | Apple Lightning connector |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Rode |
Rode VideoMic with Rycote Lyre Suspension System Directional On-Camera Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹10,600.00
Rode Lavalier Lapel Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode Lavalier GO Professional-grade Wearable Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode Reporter Omnidirectional Handheld Interview Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode NTG8 RF-bias Long Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode NTG3 RF-Bias Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
Rode NTG2 Multi-Powered Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
XP-Pen AC 18 Display Stand for Graphic Tablet
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹4,999.00
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Colour | Grey |
| Brand | XP Pen |
Manfrotto Pro Light Access H-18 Camera Holster
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹7,000.00
Manfrotto Pro Light Access H-17 Camera Holster
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹5,500.00