Home > Size 1 (0-1) > Page 38
Showing 741–760 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Viltrox AF 85mm f/1.8 XF II Lens for FUJIFILM X
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹27,500.00
Edifier STAX S3 light weight Wireless Over-Ear Headphones with upto 80hr playback with fast charging
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹27,990.00
| Weight | .329 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 11.0 × 25.5 cm |
| Specification | Bluetooth V5.2 Bluetooth Protocol A2DP, AVRCP, HFP Playtime 80hrs Charging Port USB-C (Type-C) Input 5V ⎓ 1.5A Charging Time Around 1.5hrs Audio Coding Qualcomm® aptX™ Adaptive,Qualcomm® aptX™ HD,Qualcomm® aptX™,SBC Driver 89mm*70mm Planar Magnetic Driver Output Sound Pressure Level 94 ± 3dBSPL(A) Frequency Response 20Hz~40KHz Weight 329g Dimension (L x W x H mm) 208x110x255mm |
| Country of origin | China |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Edifier |
YASHICA FX-D 100 Digital Film Simulation Camera
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹27,990.00
| Weight | .221 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.6 × 6.55 × 6.13 cm |
| Brand | Yashica |
| Colour | Black |
| Specifications | Sensor: CMOS sensor Aperture and focal length: F./1.6~ 2.8 f:3.45mm~10.5mm Equivalent 35mm focal length: 25.4mm-76.3mm Display: 2.8″ screen and 4:3 display Zoom: 3X optical zoom 4X digital zoom Shooting distance: Wide:0.5m~INF Tele:1m~INF File format: Photo: JPEG Video: MP4 Video resolution: Up to 5K: 5120*2880(30fps)/ 4K : 3840*2160(60fps)( 30fps) / 2.7K:2688*1512(60fps) ( 30fps) / FHD 1080P : 1920*1080 (120fps/60fps/30fps) / HD 720P : 1280*720(120fps/60fps/30fps) Photo resolution: 72MP/64MP/48MP/36MP/24MP/13MP/8MP/5MP Effective pixels: 13MP Storage media: External Micro SD (supports up to 256GB, U3, Class10 or above) (Not included in the camera) Microphone : Built-in Speaker : Built-in I/O interface: MIC/USB Wi-Fi : Support Hot Shoe: Support Computer system compatible: Windows 7/8/10/11, Mac OSX10.5 or higher Power input: DC5V/2A Type-C USB Volume: 106(L)x65.5(W)x61.3(H)mm (included lens cap) Net Weight: 221g Storage environment temperature: -20~60℃ Working environment temperature: 0~40℃ Compatible: YASHICA App |
| Warranty | 1 Year Warranty by Manufacturer |
Rode Wireless GO II 2-Person Wireless Microphone/Recorder
Rated 5.00 out of 5
(4)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Samyang AF 45mm f/1.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹28,090.00
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 12 × 11.7 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | LK Samyang |
Ugreen CM555 USB-C Multifunction Docking Station Pro-90325
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Sennheiser HD-490 PRO Plus Professional Reference Open-Back Studio Headphones
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹28,490.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Zhiyun CRANE-M2 S 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer Combo Kit
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹28,500.00
DJI Mic 2-Person Compact Digital Wireless Microphone System/Recorder for Camera & Smartphone (2.4 GHz)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
Profoto Connect Wireless Transmitter for Canon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Connect Wireless Transmitter for FUJIFILM
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Connect Wireless Transmitter for Nikon
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
Profoto Connect Wireless Transmitter for Sony
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹29,000.00
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
DJI OSMO Pocket Gimbal
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹29,100.00
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.6 × 7.3 × 4.1 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Colour | Black |
| Brand | DJI |
Tilta Tiltaing Sony FX3 Basic Kit (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode NTG4+ Directional Condenser Microphone with Inbuilt Battery 8
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
GoPro HERO8 Black
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹29,500.00
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 12 cm |
| Brand | GoPro |
Hyperice Venom 2 Back
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
