Home > Size 1 (0-1) > Page 36
Showing 701–720 of 1588 resultsSorted by price: low to high
RODE Stereo VideoMic Pro Rycote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE Boompole Pro (9.8′)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE PodMic USB and XLR Dynamic Broadcast Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Rode VIDEO MICROPHONE PRO RYCOTE
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
TP Link AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE Deco X50-PoE – 3Pack
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹22,900.00
| Weight | .570 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.4 × 15.4 × 6.9 cm |
| WIRELESS | Standards : Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds : AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) 4-6+ Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage WiFi Range : 4-6+ Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage AI-Driven Mesh Intelligently learns the network environment to provide ideal Wi-Fi unique to your home 4× Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas WiFi Capacity : High Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance 2×2 MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 6 clients 4 Streams More than enough bandwidth for connected devices Working Modes : Router Mode Access Point Mode |
| HARDWARE FEATURES | Power Supply : • 802.3at PoE • 12V DC (EU Version: 12V/1.2A DC. US Version: 12V/1.5A DC). Note: DC adapter is included in the package |
| HARDWARE | Button : Reset Button Ethernet Ports : 1× 2.5 Gbps port + 1× Gigabit port *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing |
| SOFTWARE | Protocols : IPv4 IPv6 Service Kits : HomeShield Parental Controls : HomeShield Parental Controls Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports WAN Types : Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service : HomeShield QoS QoS by Device Cloud Service : OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding : Port Forwarding UPnP IPTV : IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP : Address Reservation DHCP Client List Server DDNS : TP-Link Management : Deco App |
| SECURITY | WiFi Encryption : WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal Network Security : SPI Firewall Access Control HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner Guest Network : 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network |
| Country Of Origin | China |
GoPro HERO7 Silver
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹23,100.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 9 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Colour | Silver |
| Brand | GoPro |
Rode CARDIOID END-ADDRESS DYNAMIC WITH ADVANCED DSP
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Celestron Ultima 65 18-55x65mm Spotting Scope and Smartphone Adapter Kit (Angled Viewing)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹23,500.00
Tilta Brand Hydra Alien Mini Electronic Suction Cup Kit (Titanium Gray)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hyperice Hypervolt 2 Grey
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
TP Link Tapo RV20 Mop Plus MagSlimâ„¢ LiDAR Navigation Robot Vacuum & Mop+ Smart Auto-Empty Dock
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹23,990.00
| Dimensions | 22.7 × 19.14 × 38.13 cm |
|---|---|
| Battery | Battery Capacity 2600 mAh Recharge & Resume Yes |
| Mapping & Navigation Features | Mapping/Path Planning MagSlimâ„¢ LiDAR + Gyroscope High-Precision Map Yes Obstacle Avoidance Yes Barrier-Cross Height 20 mm/ 0.79 in Anti-Drop Protection Yes |
| Dock Features | Auto Dust Collection Yes Suction Power of Auto-Empty Dock 27000 Pa Dust Bag Capacity 4 L |
| Vacuuming Features | Max Suction Power 2700 Pa Suction Level Adjustment 4 levels Dustbin Capacity 350 ml Dustbin Detection Yes HEPA Filter H11 Noise 51 dB Carpet Boost Yes |
| Mopping Features | Wet Mopping Yes Water Level Adjustment 4 levels Water Tank Capacity 300 ml |
| App Features | Real-Time Tracking Yes Multi-Floor Mapping Yes Scheduled Cleaning Yes Virtual Walls Yes No-Go Zones Yes Zone Cleaning Yes |
Sennheiser HD 490 PRO Professional Reference Open-Back Studio Headphones
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹23,990.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Kodak Mini Shot 3 Retro Square Instant Camera Yellow (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹24,099.00
Kodak Mini Shot 3 Retro Square Instant Camera White (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹24,099.00
Tilta Basic Kit For BMPCC 6K Pro (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock