Home > Size 1 (0-1) > Page 36
Showing 701–720 of 1588 resultsSorted by popularity
Garmin Venu 2s Light Slate Bezel With Graphite Smartwatch
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹37,990.00
Lilliput 5″ 4K HDMI Full HD On-Camera Monitor
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹12,750.00
Samyang MF 8mm F2.8 UMC Fisheye II Sony E Manual Focus lens
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹24,500.00
Samyang AF 35mm f/1.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹29,750.00
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 13.21 × 13.21 cm |
| Focal Length | 35mm |
| Maximum Aperture | f/1.8 |
| Minimum Aperture | f/22 |
| Lens Mount | Sony E |
| Format Compatibility | Full-Frame |
| Angle of View | 63.6° |
| Minimum Focus Distance | 29 cm |
| Maximum Magnification | 0.17x |
| Optical Design | 10 Elements in 8 Groups |
| Diaphragm Blades | 9, Rounded |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | None |
| Filter Size | 58mm (front) |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Country of origin | South Korea |
| Brand | LK Samyang |
Samyang AF 35mm f/1.8 FE Lens for Sony E
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹34,865.00
| Weight | .23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.1 × 13.21 × 13.21 cm |
| Focal Length | 24mm |
| Maximum Aperture | f/1.8 |
| Minimum Aperture | f/22 |
| Lens Mount | Sony E |
| Format Compatibility | Full-Frame |
| Angle of View | 83.7° |
| Minimum Focus Distance | 19 cm |
| Maximum Magnification | 0.21x |
| Optical Design | 11 Elements in 8 Groups |
| Diaphragm Blades | 9 |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | None |
| Filter Size | 58mm (front) |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Country of origin | South Korea |
| Brand | LK Samyang |