Home > Size 1 (0-1) > Page 35
Showing 681–700 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Sennheiser MKE 600 Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Godox Ring Flash Head for AD200 and AD200Pro Pocket Flashes
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹21,000.00
Rode CARDIOID END-ADDRESS DYNAMIC
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 10 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
YASHICA City 100 Digital Camera with 3X Optical Zoom (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹21,090.00
| Weight | .221 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.6 × 6.55 × 6.13 cm |
| Brand | Yashica |
| Colour | Black |
| Specifications | Sensor: CMOS sensor Aperture and focal length: F./1.6~ 2.8 f:3.45mm~10.5mm Equivalent 35mm focal length: 25.4mm-76.3mm Display: 2.8″ screen and 4:3 display Zoom: 3X optical zoom 4X digital zoom Shooting distance: Wide:0.5m~INF Tele:1m~INF File format: Photo: JPEG Video: MP4 Video resolution: Up to 5K: 5120*2880(30fps)/ 4K : 3840*2160(60fps)( 30fps) / 2.7K:2688*1512(60fps) ( 30fps) / FHD 1080P : 1920*1080 (120fps/60fps/30fps) / HD 720P : 1280*720(120fps/60fps/30fps) Photo resolution: 72MP/64MP/48MP/36MP/24MP/13MP/8MP/5MP Effective pixels: 13MP Storage media: External Micro SD (supports up to 256GB, U3, Class10 or above) (Not included in the camera) Microphone : Built-in Speaker : Built-in I/O interface: MIC/USB Wi-Fi : Support Hot Shoe: Support Computer system compatible: Windows 7/8/10/11, Mac OSX10.5 or higher Power input: DC5V/2A Type-C USB Volume: 106(L)x65.5(W)x61.3(H)mm (included lens cap) Net Weight: 221g Storage environment temperature: -20~60℃ Working environment temperature: 0~40℃ Compatible: YASHICA App |
| Warranty | 1 Year Warranty by Manufacturer |
Profoto Air Sync Transceiver for Packs and Heads with Built-in Air
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹21,100.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 8 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Profoto |
RODE NT5 Small-Diaphragm Condenser Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Rode NTG2 Multi-Powered Shotgun Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
RODE Wireless ME Dual Compact Digital Wireless Microphone System (2.4 GHz, Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE Wireless ME Dual Compact Digital Wireless Microphone System (2.4 GHz, White)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | White |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Hyperice Hypervolt 2 Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hyperice Vyper 3 EU
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Sennheiser Profile 2-Person Clip-On Wireless Microphone System/Recorder for Camera & Smartphone (2.4 GHz)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
|---|---|
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Sennheiser XSW-D PORTABLE ENG SET Digital Camera-Mount Wireless Combo Microphone System (2.4 GHz)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹21,990.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Nikon 6×21 CoolShot 40i Laser Rangefinder
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹22,100.00
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 10 cm |
| Fog Proof | No |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | Nikon |
Kodak Mini Shot 2 Retro Rectangle Instant Camera White (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹22,199.00
Kodak Mini Shot 2 Retro Rectangle Instant Camera Yellow (60 Sheet Bundle)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹22,199.00
RODE X Streamer X Audio Interface and Video Streaming Console
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Bose QuietComfort Ultra Earbuds Noise-Canceling True Wireless In-Ear Headphones (Lunar Blue)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹22,500.00
