Home > Size 1 (0-1) > Page 30
Showing 581–600 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Edifier NeoBuds Pro 2 True Wireless Noise Cancellation In-Ear Headphones, Ivory
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹13,490.00
| Weight | .0548 kg |
|---|---|
| Specification | Bluetooth V5.3 Bluetooth Protocol A2DP, AVRCP, HFP Playtime ANC On: 4 hours(earbuds) + 12 hours(charging case) ANC Off: 5.5 hours(earbuds) + 16.5 hours(charging case) Charging Port USB-C (Type-C) Charging Time 1 hours(earbuds) 1 hours(charging case) Input 5V ⎓ 200mA (earbuds) 5V ⎓ 1A (charging case) Audio Coding LDAC, LHDC, SBC, AAC Driver Knowles Balanced Armature Driver + 10mm Dynamic Driver Frequency Response 20Hz – 40KHz Output Sound Pressure Level 92dB ± 3dBSPL(A) IP Rating IP54 Weight 5.6g (each earbuds) 49.2g (charging case) |
| Country of origin | China |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Edifier |
Edifier NeoBuds Pro 2 True Wireless Noise Cancellation In-Ear Headphones, Black
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹13,490.00
| Weight | .0548 kg |
|---|---|
| Specification | Bluetooth V5.3 Bluetooth Protocol A2DP, AVRCP, HFP Playtime ANC On: 4 hours(earbuds) + 12 hours(charging case) ANC Off: 5.5 hours(earbuds) + 16.5 hours(charging case) Charging Port USB-C (Type-C) Charging Time 1 hours(earbuds) 1 hours(charging case) Input 5V ⎓ 200mA (earbuds) 5V ⎓ 1A (charging case) Audio Coding LDAC, LHDC, SBC, AAC Driver Knowles Balanced Armature Driver + 10mm Dynamic Driver Frequency Response 20Hz – 40KHz Output Sound Pressure Level 92dB ± 3dBSPL(A) IP Rating IP54 Weight 5.6g (each earbuds) 49.2g (charging case) |
| Country of origin | China |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Edifier |
Godox Battery for AD600-Series Flash Heads
Rated 4.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹13,500.00
Hyperice Hypervolt Go 2 White
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hyperice Hypervolt Go 2 Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Rode Reporter Omnidirectional Handheld Interview Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hikvision 16 Channel 4K AcuSense NVR DS-7616NXI-K2
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹13,690.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 5.2 cm |
| IP Video Input | 16 Channel |
| Intelligent Analytics | AI by Device : Facial recognition, perimeter protection, motion detection 2.0 AI by Camera : Facial recognition, perimeter protection, throwing objects from building, motion detection2.0, ANPR, VCA |
| Facial Recognition | Facial Detection and Analytics : Face picture comparison, human face capture, face picture search Face Picture Library : Up to 16 face picture libraries, with up to 20,000 face pictures in total (each picture ≤ 4 MB, total capacity ≤ 1 GB) Facial Detection and Analytics Performance : 1-ch, 8 MP Face Picture Comparison : 4-ch |
| Motion Detection 2.0 | By Device : All channels, 4 MP (when enhanced SVC mode is enabled, up to 8 MP) video analysis for human and vehicle recognition to reduce false alarm By Camera : All channels |
| Perimeter Protection | By Device : 2-ch, 4 MP (HD network camera, H.264/H.265) video analysis for human and vehicle recognition to reduce false alarm By Camera : All channels |
| Video and Audio | IP Video : Input 16-ch Incoming Bandwidth : 160 Mbps Outgoing Bandwidth : 160 Mbps HDMI Output : 1-ch, 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/60 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, 1024 × 768/60 Hz VGA Output : 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz Video Output Mode : HDMI/VGA independent output CVBS Output : N/A Audio Output : 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ, using the audio input) Two-Way Audio : 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
Hyperice Venom Pod Shoulder Right
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hyperice Venom Pod Shoulder Left
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Tiltaing 15mm LWS Baseplate Type IV (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
ESSL F18 Standalone Fingerprint Time & Attendance with Access Control System
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹13,940.00
| Storage Capacity | Fingerprints Capacity : 3000 Card Capacity : 5000 Transaction Capacity : 100000 |
|---|---|
| BIOMETRIC | CPU : 32 bit High End Microprocessor Fingerprint sensor : 500 DPI Optical sensor FAR : <=0.0001% FRR : <=1% Identification speed : <=0.5sec Algorithm Ver : 9/10 |
| AUDIO & VISUAL | Display : 2.8″ color TFT Keypad : Yes LED Indicator : Green/Red Schedule Bell/Speaker : Mini Speaker |
| COMMUNICATION | Communication : TCP/IP,USB host Push data : Standard |
| STANDARD FUNCTIONS | DLST, Self Service Query, Status Switch |
| POWER & ENVIRONMENT | Power Supply : DC 12V — 1.5A Operating Temp : 0 °C – 45 °C Operating Humidity : 20% – 80% Battery : NO Dimensions (in mm) : (L)183 x (W)80 x (H)42 |
SJCAM SJ8 Plus 4K Action Camera (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹14,000.00
| Weight | 0.163 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15.1 × 7.2 cm |
| Sensor Resolution | 12 MP |
| Fixed Focus | Yes |
| Angle of View | 170° |
| Media/Memory Card Slot | Single Slot: microSD/microSDHC (128 GB Maximum) |
| Video Format | 3840 x 2160 at 25/30/50/60 fps, 1920 x 1440p at 25/30/50/60 fps, 1920 x 1080p at 24/25/30/50/60 fps, 1280 x 720p at 240 fps |
| Slow Motion Mode | 240 fps Recorded at 1280 x 720p |
RODE Wireless ME Compact Digital Wireless Microphone System (2.4 GHz, Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Tilta Brand Nucleus Nano II Motor Kit
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Tiltaing 15mm LWS Baseplate Type IV (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ant Esport Smart FHD Wifi LED Home Entertainment Android Projector View 611
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹14,490.00
| General Specifications | Operating System : Android 9.0 RAM / ROM : 2GB / 16GB Screen Resolution : 1920 X 1080P Focus Mode : Manual Brightness and Contrast : 4000 Lumens Projection Mode : Front / Rear / Hoisting Images Aspect Ration : 16:9 (4:3) Projector Light Source : LED Supply Voltage : 100-250V Light Source Lifespan : 50000 Hrs Speaker Power : 5W Overall Power : 135W Picture Size (Max) : 30 Inch – 120 Inch Projector Ratio : 1.5 : 1 Projection Distance : 1.3M Contrast Ratio : 1500 : 1 Video Format : MP4 / 3GP / MPEG / MPG / MKV / AVI / FLV Audio Format : MP3 / WMA / OGG / AAC / FLAC / WAV Image Format : BMP / JPG / GIF / PNG Input : HDMI / USB Output : 3.5mm Earphones Keystone Correction : Electronic Keystone Correction Mode of Operation : Infrared / Remote Control Ports : HDMI X 1, USB X 1, AUX X 1, Power X 1 Wireless Connectivity : Built In 2.4Ghz / 5GHz Support Display Language : Multilingual Support |
|---|---|
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | ANT Esports |
| Country of origin | India |