Home > Size 1 (0-1) > Page 2
Showing 21–40 of 87 resultsSorted by latest
CP Plus ONLINE Body Worn Camera (CP-EBC-1073-K)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹32,897.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 52MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage, Wi-Fi, GPS, 4G, Online |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-EBC-4413 (64G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,903.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 58MP Image Resolution |
| Temperature | 64GB Internal storage |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-EBC-4413 (32G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,256.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 58MP Image Resolution |
| Temperature | 32GB Internal storage |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-EBC-4413 (128G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,550.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 58MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage |
| Infra Red | CP-EDS-Y08-V2 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (64G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,550.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 64GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (32G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹10,903.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 32GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBP-H20 (128G))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 2MP Video Resolution; 30MP Image Resolution |
| Temperature | 128GB Internal storage |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus OFFLINE Body Worn Camera (CP-DBC-4634 (64 GB))
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹16,078.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | 4MP Video Resolution; 48MP Image Resolution |
| Temperature | 64GB |
| Infra Red | CP-DDS-N10 |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus IR Illuminator (CP-SA-L10060-W)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,197.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | IP65 |
| Temperature | -40°C to +50°C |
| Infra Red | 100 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus IR Illuminator (CP-SA-L5601-EW)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹11,550.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| IP Rating | IP66 |
| Temperature | -40°C to +50°C |
| Infra Red | 50 Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 48 BAY STORAGE WITH SINGLE CONTROLLER – CP-UVS-6487R-V3
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹615,731.00
CP Plus 24 BAY STORAGE WITH SINGLE CONTROLLER – CP-UVS-6247R-V2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹298,763.00
CP Plus 16 BAY STORAGE WITH SINGLE CONTROLLER – CP-UVS-6167R-V2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹201,731.00
CP Plus 24 BAY STORAGE WITH DUAL CONTROLLER – CP-UVS-G24R-J
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹486,356.00
CP Plus Powerful Surveillance Management Centre – CP-UNS-7216DR-V2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹518,700.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 500 |
| Recording/Tramsfer Rate | 600 Mbps |
| HDD (SUPPORT) | Supported |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |
CP Plus 4 CH MDVR SD CRAD SUPPORT WITHOUT 4G – CP-UVR-0401F2-PI
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
₹12,844.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| No. of Cahnnels | 4 Channel |
| GPS, 4G, | GPS |
| HDD/SD CARD (support) | 2 SD card, Up to 256GB |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Aditya Infotech Limited |