Home > Size 1 (0-1) > Page 28
Showing 541–560 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Rode PODMIC – WHITE
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | White |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE NTH-50 Professional On-Ear Headphones
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Hikvision 16 Channel 4K NVR DS-7616NI-K2
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹11,390.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 5.2 cm |
| IP Video Input | 16 Channel |
| HDMI Output | 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/60 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| VGA Output | 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Video Output Mode | HDMI/VGA independent output |
| Incoming/Outgoing Bandwidth | Incoming : 160 Mbps Outgoing : 160 Mbps |
| Audio Input/Output | Input : 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) Output : 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
Tilta Adjustable Top Handle for Sony FX6/FX3 Camera Cage
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
RODE RS-1 Dual-Dock Recharge Station for TX-M2 Microphones and LB-1 Batteries
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE X XCM-50 Compact USB-C Condenser Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE AI-1 USB-C Audio Interface
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
RODE NT-USB Mini USB Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Tilta Tiltaing Monitor Cage For Atomos Ninja V (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Full Camera Cage For Nikon Z9 (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Camera Cage For Fujifilm X-H2S Basic Kit (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Full Camera Cage For Nikon Z9 (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Sennheiser e945 Supercardioid Dynamic Handheld Vocal Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹11,990.00
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
|---|---|
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Sennheiser e935 Handheld Cardioid Dynamic Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹11,990.00
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
|---|---|
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
RODE Charge Case+ for Wireless GO (Gen 3)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
CP Plus 4 MP VF BULLET Camera CP-UNC-TC41ZL6C-VMD-LQ
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹12,190.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Brand | CP PLus |
| Camera Type | 4 MP VF BULLET |
| Max. Resolution | (2688 × 1520) @25/30 fps |
| Lens | 2.7mm~13.5mm Motorized lens |
| Infra Red | IR Range of 60Mtr. |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
Rode (SC) VIDEO MICROPHONE RYCOTE
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
Tilta Full Camera Cage For Sony FX3/FX30 V2 (Titanium Gray)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Full Camera Cage V2 for Sony FX3 & FX30 (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock