Home > Size H (250g to 500g) > Page 25
Showing 481–500 of 1405 resultsSorted by latest
Sort by
Lexar Professional USB Type-C Dual-Slot Card Reader
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Brand | Lexar |
| Colour | Black |
| Memory Card Slots | 1 x SDXC (UHS-II [312 MB/s]), 1 x microSDXC (UHS-II [312 MB/s]) |
| Host Connection | USB Type-C Male [USB 3.1 / 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)] |
| Power Source | USB Bus Power |
| LED Indicators | Available |
| Warranty | 3 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Lexar Co., Or other unspecified manufacturer |
| Importer | Creative Newtech Ltd |
| Country of origin | China |
Lexar Professional CFexpress Type B USB 3.2 Gen 2×2 Reader
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹3,999.00
Lexar Professional Multi-Card 3-in-1 USB 3.0 Reader
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹1,650.00
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Memory Card Slots | 1 x SDXC (UHS-II [312 MB/s]), 1 x microSDXC (UHS-II [312 MB/s]), 1 x CompactFlash Type I (UDMA 7 [167 MB/s]) |
| Host Connection | USB Type-A Male [USB 3.1 / 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)] |
| Power Source | USB Bus Power |
| LED Indicators | Available |
| Warranty | 3 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Lexar Co., Or other unspecified manufacturer |
Lexar Multi-Card 2-in-1 USB 3.0 Reader
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹1,200.00
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Memory Card Slots | 1 x SDXC (UHS-II [312 MB/s]), 1 x microSDXC (UHS-II [312 MB/s]) |
| Host Connection | USB Type-A Male [USB 3.1 / 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)] |
| Power Source | USB Bus Power |
| LED Indicators | Available |
| Warranty | 3 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Lexar Co., Or other unspecified manufacturer |
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (77mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,200.00
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (72mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹4,000.00
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (62mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,400.00
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (58mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,200.00
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (55mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹3,000.00
K&F Concept Nano-D Series ND8-ND2000 (3-11 Stops) MV35 Variable ND Filter (49mm)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹2,700.00