Home > Size 1 (0-1) > Page 23
Showing 441–460 of 1588 resultsSorted by latest
Hikvision 16 Channel Metal NVR DS-7616NI-Q1
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹8,490.00
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.0 × 24 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 16-ch |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 160 Mbps ,80 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 4K (4096 x 2160)/30 Hz, 4K (3840 x 2160)/30 Hz, 2K (2560 x 1440)/60 Hz, 1920 x 1080/60 Hz, 1600 x 1200/60 Hz, 1280 x 1024/60 Hz, 1280 x 720/60 Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Motion Detection 2.0 | Human/Vehicle Analysis : 4-ch |
Hikvision 8 Channel Metal NVR DS-7608NI-Q1
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹6,990.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 8-ch |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 80 Mbps ,80 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 4K (4096 x 2160)/30 Hz, 4K (3840 x 2160)/30 Hz, 2K (2560 x 1440)/60 Hz, 1920 x 1080/60 Hz, 1600 x 1200/60 Hz, 1280 x 1024/60 Hz, 1280 x 720/60 Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
Hikvision 4 Channel NVR Metal Body DS-7604NI-Q1/M
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹5,190.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 4-ch |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 40 Mbps ,80 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 4K (4096 x 2160)/30 Hz, 4K (3840 x 2160)/30 Hz, 2K (2560 x 1440)/60 Hz, 1920 9 x 1080/60 Hz, 1600 x 1200/60 Hz, 1280 x 1024/60 Hz, 1280 x 720/60 Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
Hikvision 8 Channel NVR DS-7108NI-Q1/M
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,990.00
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 22.5 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 8-ch Up to 4 MP resolution |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 60 Mbps ,60 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
Hikvision 4 Channel NVR DS-7104NI-Q1/M
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹5,490.00
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.0 × 22.5 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 4-ch Up to 4 MP resolution |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 40 Mbps ,60 Mbps |
| HDMI Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| VGA Output | 1-ch, 1920 × 1080p/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
DJI Mic 2-Person Compact Digital Wireless Microphone System/Recorder for Camera & Smartphone (2.4 GHz)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
Hikvision 16 Channel 4K NVR DS-7616NI-K2
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹11,390.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 5.2 cm |
| IP Video Input | 16 Channel |
| HDMI Output | 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/60 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| VGA Output | 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Video Output Mode | HDMI/VGA independent output |
| Incoming/Outgoing Bandwidth | Incoming : 160 Mbps Outgoing : 160 Mbps |
| Audio Input/Output | Input : 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) Output : 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
Hikvision 8 Channel 4K NVR DS-7608NI-K2
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹9,849.00
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 5.2 cm |
| IP Video Input | 8 Channel |
| HDMI Output | 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/60 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| VGA Output | 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Incoming / Outgoing Bandwidth | 80 Mbps ,160 Mbps |
| Two-Way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1kΩ, using the audio input) |
Hikvision 4 Channel 4K NVR DS-7604NI-K1
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹7,490.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 24 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 4 Channel |
| HDMI Output | HDMI:,4K (3840 × 2160)/30Hz, 1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60HzVGA: ,1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz, |
| Output | HDMI,VGA |
| Incoming Bandwidth | 40 Mbps ,80 Mbps |
| Audio Output | 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
| Two-Way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1kΩ) |
Insta360 Sunction Cup Car Mount For (ONE X2/ONE R/ONE X/ONE) Action Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,300.00