Home > Size 1 (0-1) > Page 23
Showing 441–460 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Tilta Cooling System for Sony ZV-E1 (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Full Camera Cage for Sony a7 IV & Select Cameras (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
RODE Long Shotgun Blimp Extension Kit
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
TP Link AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System Deco E4(3-pack)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,900.00
| Weight | .860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 9.07 × 9.07 cm |
| POWER | AC adapter input : 100-240V~ 50/60Hz 0.3A AC adapter output : 12V ⎓ 1A |
| HARDWARE FEATURES | Ports : 2 10/100Mbps WAN/LAN Ports, 1 Power Port Button : 1 Reset button on the underside Flash : 16 MB SDRAM : 128 MB Dimensions : 7.5 × 3.6 × 3.6 in. (190.5 × 90.7 × 90.7 mm) Antenna Type : 2 internal dual-band antennas per Deco unit |
| HARDWARE | Button : Reset Button Ethernet Ports : 1× 2.5 Gbps port + 1× Gigabit port *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing |
| WIRELESS FEATURES | Wireless Standards : IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz Frequency : 2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate : 867 Mbps at 5 GHz, 300 Mbps at 2.4 GHz Transmit Power : FCC: <30 dBm, CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz) Wireless Security : WPA-PSK/WPA2-PSK |
| SOFTWARE FEATURES | Quality of Service : WMM WAN Type : Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP Management : Local Management, Remote Managemen DHCP: Server, Client Firewall Security : SPI Firewall Protocols : Supports IPv4 and IPv6 Guest Network : 2.4 GHz guest network x 1, 5 GHz guest network x 1 Working Modes : Router, Access Point |
| Country Of Origin | China |
Sennheiser HD 25 Light Headphones
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,925.00
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
|---|---|
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
RODE Charging Case for Wireless GO II
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 6 cm |
| Brand | Rode |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Manufacturer | Rode INC |
| Importer | Trimac India Pvt Ltd |
| Country of origin | Australia, China |
TP Link VIGI InSight S355 4MP IP Bullet with People and Vehicle Analytics Full Color Network Camera
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,990.00
| Weight | .525 kg |
|---|---|
| Camera | Image Sensor 1/2.7” Progressive Scan CMOS Shutter Speed 1/3 to 1/10000 s Slow Shutter Yes Minimum Illumination 0.005 Lux; 0 Lux with IR/White light Day/Night Mechanism IR Cut Filter Day/Night Switch Unified/ Scheduled/ Auto |
| Lens | Type Fixed Focal Lens Focal Length 2.8/4/6 mm Aperture F1.6 FOV • 2.8 mm: Horizontal FOV: 111.4°, Vertical FOV: 58.8°, Diagonal FOV: 134° • 4 mm: Horizontal FOV: 88°, Vertical FOV: 46°, Diagonal FOV: 105.4° • 6 mm: Horizontal FOV: 57.3°, Vertical FOV: 31.3°, Diagonal FOV: 67.2° Lens Mount M12*P 0.5 DORI Distance • 2.8 mm Detect: 64 m (210 ft) Observe: 27 m (89 ft) Recognize: 13 m (43 ft) Identify: 6 m (20 ft) • 4 mm Detect: 80 m (262 ft) Observe: 33 m (108 ft) Recognize: 16 m (52 ft) Identify: 8 m (26 ft) • 6 mm Detect: 120 m (394 ft) Observe: 50 m (164 ft) Recognize: 24 m (79 ft) Identify: 12 m (39 ft) |
| ANGLE ADJUSTMENT (MANUAL) | Range Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 90°, Rotation: 0° to 360° |
| ILLUMINATOR | IR LED • Quantity: 2 • Range: 30m • Wavelength: 850nm White LED • Quantity: 2 • Range: 30m Illuminator On/Off Control Auto/Scheduled/Always on/Always off |
| VIDEO | Max. Resolution 2880 X 1620 Main Stream • Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps • Resolution: 2880×1620,2688×1520, 2304×1296, 2048×1280, 1920×1080, 1280×720 • Note: If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. Sub-Stream • Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps • Resolution: 848×480, 704×576, 640×480, 640×360, 352×288, 320×240 • Note: If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. Bit Rate Control CBR, VBR Video Compression • Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 • Sub-Stream: H.265/H.264 H.264 Type High Profile H.264+ Main Stream Supported H.265 Type Main Profile* H.265+ Main Stream Supported* Video Bit Rate • Main Stream: 256 Kbps to 6 Mbps • Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps |
| IMAGE | Image Settings • Mirror • Brightness • Contrast • Saturation • Sharpness • Exposure • WDR • White Balance • Prevent Overexposure to Infrared Light • HLC Adjustable by Client Software Image Enhancement BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Wide Dynamic Range 120 dB Note: When People & Vehicle Analytics is enabled, only DWDR is supported. SNR ≥ 52 dB Image Parameters Switch Yes Privacy Mask Up to 4 Masks ROI 1 Region OSD Setting Yes |
Ugreen PB205 25000Mah 145W Two-Way Fast Charging Power Bank – 90597A
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Couvonda ZX-UT302H Infrared Digital Thermometer
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹8,000.00
DJI Osmo Mobile 7 Smartphone Gimbal
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Leofoto VH-10S 2-Way Aluminum Monopod Head with Arca-Type Quick Release Plate
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹8,250.00
Tilta Full Camera Cage For Canon R6 Mark II (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Tiltaing Mini Clamp-On Matte Box
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
GoPro Smart Remote
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹8,300.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Brand | GoPro |
YASHICA Digital Camera DigiMate (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹8,390.00
| Weight | .699 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 6.0 × 2.4 cm |
| Brand | Yashica |
| Colour | Black |
| Specifications | Image sensor: CMOS Pixel count: Up to 64MP Lens: f=7.36mm (Focal length: 35mm equivalent: around 33mm) F3.2 Zoom: Digital 18x Shooting distance: About 10cm to infinity LCD monitor: 2.7 inch TFT Screen External memory: Micro SD/TF Card up to 128GB (Not incuded in the camera) File format: Images: JPEG (resolution: up to 64MP), videos: MP4 Video size: HD 1280X720@120FPS, FHD 1920X1080@60FPS, 2.7K 2688X1520@30FPS, 4K 3840X2160@30FPS) ISO sensitivity: Auto, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200 Self-timer: Off, 3 seconds, 5 seconds, 10 seconds, 20 seconds Built-in flashlight: LED Power supply: Lithium-ion rechargeable battery BL-01 (3.7V /650mAh / 2.405Wh) Input/output ports USB Type C Dimensions: About 95×60×24mm Weight: Approx. 110g (excluding accessories and rechargeable battery) |
| Warranty | 1 Year Warranty by Manufacturer |
YASHICA Digital Camera DigiMate (Off White)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹8,390.00
| Weight | .699 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 6.0 × 2.4 cm |
| Brand | Yashica |
| Colour | Off White |
| Specifications | Image sensor: CMOS Pixel count: Up to 64MP Lens: f=7.36mm (Focal length: 35mm equivalent: around 33mm) F3.2 Zoom: Digital 18x Shooting distance: About 10cm to infinity LCD monitor: 2.7 inch TFT Screen External memory: Micro SD/TF Card up to 128GB (Not incuded in the camera) File format: Images: JPEG (resolution: up to 64MP), videos: MP4 Video size: HD 1280X720@120FPS, FHD 1920X1080@60FPS, 2.7K 2688X1520@30FPS, 4K 3840X2160@30FPS) ISO sensitivity: Auto, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200 Self-timer: Off, 3 seconds, 5 seconds, 10 seconds, 20 seconds Built-in flashlight: LED Power supply: Lithium-ion rechargeable battery BL-01 (3.7V /650mAh / 2.405Wh) Input/output ports USB Type C Dimensions: About 95×60×24mm Weight: Approx. 110g (excluding accessories and rechargeable battery) |
| Warranty | 1 Year Warranty by Manufacturer |
