Home > Size 1 (0-1) > Page 22
Showing 421–440 of 1588 resultsSorted by price: low to high
Tilta Tiltaing Pocket Follow Focus
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Tilta Full Camera Cage For Nikon Z8 (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Hikvision 4 Channel 4K NVR DS-7604NI-K1
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹7,490.00
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 24 × 4.8 cm |
| IP Video Input | 4 Channel |
| HDMI Output | HDMI:,4K (3840 × 2160)/30Hz, 1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60HzVGA: ,1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz, |
| Output | HDMI,VGA |
| Incoming Bandwidth | 40 Mbps ,80 Mbps |
| Audio Output | 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
| Two-Way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1kΩ) |
Hikvision 6MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera (DS-2CD1363G2-LIU)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,490.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.4″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 3200 × 1800 (6 MP) |
| Min. Illumination | Color: ~0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 mm or 4 mm (M12) |
| DORI | 2.8 mm: D:~70–80m O:~28–32m R:~14–16m I:~7–8m (approx.) |
Sennheiser e 835 Cardioid Handheld Dynamic Microphone
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,490.00
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
|---|---|
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Sennheiser e835S Handheld Cardioid Dynamic Microphone with On/Off Switch
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,490.00
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
|---|---|
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
YASHICA Digital Camera DigiPix 100 (White)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,590.00
| Weight | .256 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 2.4 × 5.8 cm |
| Brand | Yashica |
| Colour | White |
| Specifications | Product name: YASHICA DigiPix 100 (White) Video Resolution: 1080P /720P / 480P Image Resolution: 5MP up to 44MP Shooting Distance: 10cm to ∞ Memory Card Support: MicroSD card up to 64GB(SDHC Level 6) Photo Format: JPG Video Format: AVI Electronic Zoom: 8X USB Port: Type-C USB Display: 2.4″ 320 x 240 IPS Battery: Rechargeable Li-Ion Battery Battery Capacity: 700mAh Language: Support multi-languauge Focal Length: f=3.6mm Aperture: F/2.2 Operating System: Requirements Windows 7, Windows 8, Windows 10,Windows 11, Mac10.2 Net weight: 256g (With battery) Net weight: 100g (No battery) Packaging size: 94*24*58mm |
| Warranty | 1 Year Warranty by Manufacturer |
YASHICA Digital Camera DigiPix 100 (Silver)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,590.00
| Weight | .256 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 2.4 × 5.8 cm |
| Brand | Yashica |
| Colour | Silver |
| Specifications | Product name: YASHICA DigiPix 100 (White) Video Resolution: 1080P /720P / 480P Image Resolution: 5MP up to 44MP Shooting Distance: 10cm to ∞ Memory Card Support: MicroSD card up to 64GB(SDHC Level 6) Photo Format: JPG Video Format: AVI Electronic Zoom: 8X USB Port: Type-C USB Display: 2.4″ 320 x 240 IPS Battery: Rechargeable Li-Ion Battery Battery Capacity: 700mAh Language: Support multi-languauge Focal Length: f=3.6mm Aperture: F/2.2 Operating System: Requirements Windows 7, Windows 8, Windows 10,Windows 11, Mac10.2 Net weight: 256g (With battery) Net weight: 100g (No battery) Packaging size: 94*24*58mm |
| Warranty | 1 Year Warranty by Manufacturer |
Saramonic SR-WM4C
Rated 4.00 out of 5
(1)
In stock
₹7,600.00
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Saramonic |
Hikvision 4MP Smart Hybrid Light Fixed Bullet Network Camera (DS-2CD2043G2-LI2U)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹7,690.00
| Weight | 0.597 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 11 cm |
| Image Sensor | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS |
| Max. Resolution | 2688 × 1520 (4 MP) |
| Min. Illumination | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0 Lux with light |
| Shutter Time | 1/3 s to 1/100, 000 s |
| Lens | Fixed 2.8 / 4 / 6 mm options |
| DORI | 2.8 mm: D:~50–60m O:~20–25m R:~10–12m I:~5–6m (approx.) |
Tilta 10″ Lightweight Dovetail Plate (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
