Home > Size 1 (0-1) > Page 19
Showing 361–380 of 1588 resultsSorted by price: low to high
GoPro Display Mod for HERO8 / 9 /10 Black
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹6,100.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Brand | GoPro |
TP Link VIGI C445 4MP Full Color Two Way Audio Waterproof IP67 Turret Network Camera
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹6,190.00
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.1 × 11.1 × 8.37 cm |
| Camera | Image Sensor : 1/2.7” Progressive Scan CMOS Shutter Speed : 1/3 to 1/10000 s Slow Shutter : Yes Minimum Illumination : 0.005 Lux; 0 Lux with IR/White light Day/Night Mechanism : IR Cut Filter Day/Night Switch : Unified/ Scheduled/ Auto |
| Lens | Type : Fixed Focal Lens Focal Length : 2.8/4 mm Aperture : F1.6 FOV : • 2.8 mm: Horizontal FOV: 100°, Vertical FOV: 54°, Diagonal FOV: 118° • 4 mm: Horizontal FOV: 80.4°, Vertical FOV: 41.8°, Diagonal FOV: 98.7° Lens Mount : M12*P 0.5 DORI Distance : • 2.8 mm Detect: 64 m (210 ft) Observe: 27 m (89 ft) Recognize: 13 m (43 ft) Identify: 6 m (20 ft) • 4 mm Detect: 80 m (262 ft) Observe: 33 m (108 ft) Recognize: 16 m (52 ft) Identify: 8 m (26 ft) |
| ANGLE ADJUSTMENT (MANUAL) | Range : Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 85°, Rotation: 0° to 360° |
| ILLUMINATOR | IR LED : Quantity: 4 Range: 30m Wavelength: 850nm White LED : Quantity: 4 Range: 30m Illuminator On/Off Control : Auto/Scheduled/Always on/Always off |
| VIDEO | Max. Resolution : 2688 x 1520 Main Stream : • Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps • Resolution: 2688×1520, 2560×1440, 2304×1296, 2048×1280, 1920×1080, 1280×720 Note: • If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. Sub-Stream : Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Resolution: 704×576,640×480, 352×288, 320×240 Note: • If the image rotation is set to 90° or 270°, the frame rate only supports up to 20fps. Bit Rate Control : CBR, VBR Video Compression : Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Sub-Stream: H.265/H.264 H.264 Type : High Profile H.264+ : Main Stream Supported H.265 Type : Main Profile* H.265+ : Main Stream Supported* Video Bit Rate : Main Stream: 256 Kbps to 6 Mbps Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps |
| IMAGE | Image Settings : • Mirror • Brightness • Contrast • Saturation • Sharpness • Exposure • WDR • White Balance • Prevent Overexposure to Infrared Light • HLC Adjustable by Client Software Image Enhancement : BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Wide Dynamic Range : 120 dB SNR : ≥ 52 dB Note: When People & Vehicle Analytics is enabled, only DWDR is supported. SNR ≥ 52 dB Image Parameters Switch : Yes Privacy Mask : Up to 4 Masks ROI : 1 Region OSD Setting : Yes |
Sennheiser ME 2 Omnidirectional Lavalier Microphone with Locking 3.5mm Connector (Black)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,190.00
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 cm |
| Brand | Sennheiser |
| Colour | Black |
| Warranty | 2 Years Manufacturer |
| Manufacturer | Sennheiser Electronics |
| Importer | Sennheiser Electronics India Pvt Ltd |
| Country of origin | Romania |
Peak Design Capture Camera Clip V3 (Black)
Rated 5.00 out of 5
(1)
Available on backorder
₹6,210.00
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 12.5 × 3.6 cm |
| Colour | Black |
| Camera Strap Mounting | Thumbscrews, Hex-head clamping bolts |
| Brand | Peak Design |
Peak Design Capture Camera Clip V3 (Silver)
Rated 5.00 out of 5
(1)
In stock
₹6,210.00
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 12.5 × 3.6 cm |
| Camera Strap Mounting | Thumbscrews, Hex-head clamping bolts |
| Colour | Silver |
| Brand | Peak Design |
Nikon Aculon T01 10X21 Binocular
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,250.00
| Weight | 0.755 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Colour | Black |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Nikon |
Ugreen CM639 USB-C Multifunction Adapter-15534
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Olympus WS-852 Digital Voice Recorder (Silver)
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,300.00
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 6 cm |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Brand | Olympus |
Insta360 Sunction Cup Car Mount For (ONE X2/ONE R/ONE X/ONE) Action Cameras
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
₹6,300.00
Boya BY-WM4 PRO-K2 WIRELESS MICROPHONE
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Ugreen PB720 20000Mah Two-Way Fast Charging Power Bank – 25188
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
Realtime 4MP Solar 4G 360 degree PTZ Two way audio with 18500mAh battery easy installation Camera C9 Eco
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
₹6,400.00